Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт телефонів Київ з гарантією на запчастину і роботу

Ремонт телефонів Київ — це наше ремесло, яким ми займаємося протягом п'яти років. Майстри сервісного центру "Mobitool" спеціалізуються кожен у своїй галузі, що зараз велика рідкість серед конкурентів. У більшості сервісних центрів всі майстри, так би мовити, "універсали", тобто майстер може і роз'єм поміняти й дисплей переклеїти. У нашому сервісному центрі є три спеціалізації майстрів:

Майстер по ремонту і відновленню програмного забезпечення - людина, яка займається перепрошивкою телефонів, мікросхем пам'яті, видаленням забутих паролів, облікових записів і так далі. У роботі він використовує масу платного сервісного програмного забезпечення і бокси для прошивки мобільних телефонів. Завдяки всьому цьому і величезному рівню знань він без труднощів лагодить навіть самі цегляні цеглини, які вже пройшли без успіху багато сервісних центрів. Так само прошиває радіомодулі й відновлює IMEI після невдалої прошивки. Маючи знання і досвід майстер займається відновленням інформації з телефонів які не підлягають ремонту, безпосередньо зчитуючи інформацію з самої мікросхеми пам'яті. Так само даний фахівець займається розміткою мікросхеми пам'яті перед монтажем її на материнську плату.

Прошивка телефонов Киев

Майстер по паці BGA / SMD елементів — фахівець, який знає термопрофіль кожного телефону. Даний майстер робить заміну мікросхем пам'яті, процесора, контролера живлення, контролера заряду, мікросхем управління Wi-Fi / GPS, заміною конекторів визначення сім-карти, роз'ємів зарядки, роз'ємів навушників, займається ювелірною роботою по відновленню доріжок живлення. Вміє читати схеми будови материнських плат. Проводить діагностику, знаходить несправності або відхилення в роботі будь-якого елементу на материнській платі. Досвід і знання даного фахівця дозволяє йому проводити складні ремонти материнських плат сучасних телефонів.

Ремонт материнских плат Киев Оболонь

Майстер по заміні скла, сенсорів і дисплейних модулів – професіонал, який досконало освоїв заміну скла, сенсорів і модулів на всіх телефонах. Досвід і знання дозволяють йому робити заміну скла окремо від дисплея, зберігаючи оригінальність зображення. Майстер робить заміну підсвічувального елементу екрана, змінює поляризаційну плівку, відновлює герметичність телефону, вирівнює корпус і змінює рамки дисплейних модулів на нові. Займається ремонтом сенсора при мимовільних натисканнях.

Замена дисплейного модуля на телефоне

Завдяки розподілу обов'язків наші майстри вдосконалюють тільки певний ряд знань і навичок, які необхідні для вирішення конкретного роду завдань. Адже краще бути професіоналом в чомусь одному, ніж любителем в безлічі професій. Ми віримо, що будь-яке успішне відновлення мобільного телефону залежить безпосередньо від рівня знань майстра і наявності обладнання. Все це є в нашому сервісному центрі "Mobitool". Завдяки цьому ми можемо зробити будь-який ремонт сучасного смартфона. Ми надаємо такі послуги як:

 • заміна скла окремо від дисплея;
 • заміна сенсора (тачскріна) окремо від дисплея;
 • заміна дисплея в зборі з сенсорним склом;
 • якісна чистка телефона від вологи;
 • заміна розмовного динаміка;
 • заміна поліфонічного динаміка;
 • заміна мікрофона;
 • перепрошивка, русифікація, відновлення завантажувача;
 • виробляємо ремонт і заміну материнської плати;
 • займаємося відновленням інформації;
 • виробляємо заміну коннектора зарядки;
 • здійснюємо скидання арифметичних, графічних паролів;
 • видаляємо забуті облікові записи такі як обліковий запис Google, Mi аккаунт, Flayme аккаунт;
 • виробляємо заміну флеш пам'яті;
 • здійснюємо заміну контролера живлення і контролера заряду;
 • виробляємо ремонт кнопки Home, кнопок гучності і включення;
 • здійснюємо заміну нижньої плати;
 • надаємо заміну акумулятора;

На всі вище описані поломки ми надаємо гарантію від 30-ти днів.

Коли ламається улюблений телефон людина починає відчувати себе немов "без руки". Безумовно, завжди можна придбати новий телефон, але не всі можуть собі дозволити покупку нового, та й в зламаному напевно залишилося багато важливої ​​інформації. Для розв'язання цих проблем і існує сервісний центр по ремонту телефонів "Mobitool". Ми виробляємо ремонт телефонів Київ таких виробників як: Apple; Samsung; Xiaomi; Huawei; Meizu; Sony; LG; Lenovo, та ін. Якщо Вам потрібен ремонт телефонів в Києві з гарантією на запчастину і роботу, ви можете зателефонувати на один із вказаних номерів на нашому сайті в розділі контакти або приїхати до нас, в сервісний центр за адресою: вул. Героїв Дніпра 34

Якщо Вам сподобався наш сервісний центр, але Ви проживаєте не в Києвіце не проблема. Ми вже 5 років працюємо по всій Україні користуючись послугами кур'єрської доставки "Нова Пошта". Процедура відправки дуже проста:

 • Вам потрібно зв'язатися з нами для уточнення можливості і вартості ремонту по телефону (номери вказані на сайті);
 • Потім Ви можете отримати реквізити для відправки в телефонному режимі або також подивитися їх на нашому сайті в розділі "Ремонт по всій Україні";
 • Після всього цього Вам потрібно прийти у відділення нової пошти і відправити пристрій в надійні руки наших майстрів;

Клієнти з інших міст обслуговуються без черги, бо пересилання пристрою новою поштою займає більше часу ніж фізичне відвідування нашого сервісного центру. Всі ремонти телефонів виробляються виключно на найновішому обладнанні інженерами з величезним досвідом роботи в даній сфері. Ми цінуємо Ваш час і гроші, тому ми працюємо виключно по прайс-листу в якому кожна робота має певну вартість і час на ремонт. У нашому сервісному центрі Ви отримаєте якісний ремонт телефонів Київ за чесною ціною. Ми цінуємо кожного нашого клієнта.

Реквізити для виряджання «Нова Пошта»