Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт Samsung

У сервісному центрі «Mobitool» проводять ремонти найскладніших і, здавалося б, безнадійно непоправних поломок смартфонів Samsung в Києві й по всій Україні.

Наші дипломовані інженери з вищою освітою і великим досвідом роботи у сфері ремонту мобільних телефонів, відновлюють абсолютно всі моделі відомого корейського бренду мобільної техніки. Навіть включаючи абсолютно всі останні новинки смартфонів Samsung Galaxy. Постійне поповнення «скарбнички» наших знань (майстер-класи, виставки, підвищення кваліфікації, тренінги) та суворий контроль кожного етапу ремонту, починаючи від діагностики до повернення смартфона Вам, дає впевненість у тому, що наші профі працюють на якість.

Профі нашого сервісу проводять найякісніший ремонт Samsung в Києві, бо рівних нам немає і кожен етап відновлення Вашого смартфона проходить під жорстким контролем і з використанням новітніх методик і пристроїв для ремонту мобільної техніки. При отриманні свого смартфона корейського бренду Самсунг в уже робочому стані, Вам видадуть на термін від 1 до 3 місяців гарантію на виконані нашими майстрами ремонтні роботи та на використані в процесі запчастини. Для Вас в нашому сервісному центрі «Мобітул» ми пропонуємо найширший спектр послуг з відновлення телефонів Самсунг в Києві й по всій Україні.

Наші майстри регулярно вдосконалюють і поповнюють свої знання, тому навіть самий складний випадок для нас не проблема. У нас є свій перелік найчастіших звернень по ремонту Samsung:

 • Пошкодження сенсорного скла на пристрої - найчастіший вид ремонту. Найчастіше ушкодження механічне, тобто телефон випадково упустили або придавили, забувши вийняти із задньої кишені штанів. Також сенсор може перестати працювати в слідстві попадання вологи.

Скільки ж коштує заміна скла на телефоні Samsung в «Мобітул»?

Заміна сенсорного скла samsung саме в нашому сервісному центрі обійдеться Вам значно дешевше, ніж заміна дисплея в зборі. Заміна скла окремо від дисплея проходить з максимально високою якістю робіт і за заводською технологією. Завдяки цьому Ви не помітите відмінностей між вашим відремонтованим телефоном і новим з вітрини. Дану процедуру можна провести якщо телефон розбився, але картинка показує без спотворень. Якщо все ж картинка не показує, то ми завжди можемо замінити дисплейний модуль в зборі.

 • Телефон не вмикається або висить на логотипі після оновлення програмного забезпечення - найчастіше дана поломка відбувається в слідстві втрати інтернет з'єднання в момент поновлення або збоїв при установці ПО. Розв'язання даної проблеми це якісна перепрошивка. У нашому сервісному центрі ми встановлюємо тільки офіційне програмне забезпечення, що дає гарантію на роботу пристрою як новенького.
 • Телефон «завис» у процесі завантаження, не вимикається і не вантажиться далі – причиною даної поломки може бути невдале падіння в слідстві якого ушкодилася материнська плата. Сервісний центр "Mobitool" займається професійним ремонтом Samsung в Києві й по всій Україні. Ми легко можемо відремонтувати Вашу материнську плату, або замінити її в цілому.
 • Хриплять динаміки, не працює мікрофон, пропадає звук і не чути співрозмовника під час дзвінка — подібні поломки в основному механічного характеру. Так само присутній вихід з ладу динаміка, мікрофона в слідстві природного зносу в ході експлуатації. Досить часто до нас звертаються клієнти з подібними проблемами в слідстві попадання вологи. У нас можна замінити або відремонтувати динамік або мікрофон, після ремонту звук буде працювати як у нового телефону з вітрини.
 • Ваш телефон Samsung неможливо зарядити, акумулятор слабо тримає заряд - найчастіше це пошкодження роз'єму зарядки (гнізда USB) або воно розхитане через неправильне поводження з ним. Так само причиною може бути несправність самого зарядного пристрою або батареї смартфона. Часто смартфони починають швидко сідати в слідстві попадання вологи всередину мобільного телефону. Для того що б дізнатися причину нестабільного заряду або розряду Вашого телефону, ми можемо запропонувати Вам діагностику від нашого сервісного центру. Після діагностики ми надамо Вам максимально вигідні розв'язання даної проблеми.
 • Мобільний пристрій сильно гріється при використанні – тут причин може бути маса, але всі вони приховані в пристрої, тому визначити причину можна тільки після ретельної професійної діагностики, яка точно визначить причину несправності і який саме елемент всередині пристрою гріється. Якщо є найменші підозри на перегрів телефону, то слід звернутися якнайшвидше до сервісного центру, бо такий процес може привести до того що згорить материнська плата.
 • Пошкодження корпусу (подряпини, відколи й вм'ятини) - причина завжди одна — необережне і некоректне поводження, що включає випадкове падіння, подряпини від ключів в кишені (якщо носите телефон без чохла), потертості від тривалого користування. Як правило, серйозних змін в роботі Samsung не принесе, але це якщо пошкодження незначні та пошкоджений тільки сам корпус. У нас в «Мобітул» ви можете замінити корпус Вашого samsung за дуже демократичними цінами.
 • Пошкоджена одна з камер або просто не включається - зовнішнє ушкодження очевидно — впав, вдарився що і призвело до розбитої камери, дрібним тріщинам або, наприклад, відійшли контакти. Якщо зовнішніх пошкоджень не було, то швидше за все причина у ПЗ.
 • Wi-Fi не ловиться пристроєм - в першу чергу потрібно перевірити Bluetooth, бо в смартфонах Samsung він часто має загальну мікросхему з модулем Wi-Fi. Найчастіше все обходиться налагодженням налаштувань, рідше заміною мікросхем, через те, що Ви можливо випадково збили системні настройки.
 • Ваш мобільний пристрій не ловить мобільну мережу - причина найчастіше в вбудованій антені. Найчастіше вона виходить з ладу при попаданні вологи під корпус пристрою або при випадковому падінні телефону.

Це лише деякі з можливих звернень по ремонту Samsung від наших клієнтів. Все це можна уточнити та діагностувати тільки за допомогою професійних майстрів, як в нашому сервісному центрі «Mobitool».

Як проводиться діагностика у нас в сервісі?

Якщо пристрій включається проводитися мінімальна перевірка функціоналу: верхній динамік, мікрофон, обидві камери, перевіряється, заряджається пристрій, чи бачить wi-fi, блютуз. Також проводиться візуальний огляд на відколи, подряпини й потертості. Якщо Ваш пристрій не включається, то він приймається на діагностику до 4-х днів для з'ясувань прихованих поломок, які при швидкому огляді можуть бути не виявлені відразу. Далі слідує ремонт пристрою, який не займе багато часу при наявності потрібної деталі або елемента на складі.

При поверненні Вашого смартфона Samsung Вам, ми видаємо гарантію до 3-х місяців. А також рекомендуємо Вам використання спеціальних чохлів, захисного скла і плівки на екран пристрою. На втрату гарантії може вплинути порушення пломб, які ми встановлюємо на пристрій, механічні пошкодження, волога, і використання піратського програмного забезпечення замість встановленого нами офіційного.

Самі по собі мобільні пристрої та інші гаджети корейського бренду Samsung зроблені дуже якісно і при виробництві нових моделей завжди враховуються побажання користувачів. Виробник дуже прискіпливо поставився до «начинки» своїх гаджетів, захищаючи їх від всіляких системних неполадок і виходу з ладу елементів пристрою. Єдине упущення виробників те, що при їх ремонті дорого обійдеться заміна дисплея на телефоні Samsung. Але як би не намагався виробник, клієнт завжди буде вважати, що, якщо телефон вийшов з ладу, то вина на творці. Навіть якщо видно, що поломка з якою він звернувся ніяк не належати до заводського браку, клієнт в більшості випадків буде скаржитися на неякісний гаджет.

Дуже часто причиною поломок телефонів Самсунг стає не тільки неакуратне ставлення до мобільного телефону, але і просто звичайна цікавість. Наприклад, людська любов до експериментів і перевірки властивостей гаджета по максимуму — самостійні «досліди» з прошивкою телефону, яку силу удару або здавлювання він витримає. Фахівці нашого сервісного центру настійно не рекомендують використовувати техніку в таких цілях.

Ремонт телефонов Samsung в Киеве

У чому ж перевага нашого сервісного центру «Mobitool» перед іншими сервісами в Києві й Україні?

У нашому сервісі працюють кращі у своїй сфері фахівці з вищою освітою, через руки яких пройшли тисячі мобільних пристроїв. Наші професійні фахівці регулярно відвідують тематичні виставки новинок гаджетів, семінари, тренінги та форуми, курси по ремонту Samsung. Раз на два роки наші профі проходять повну атестацію. Все це дає додаткову гарантію на проведення якісного ремонту в нашому сервісному центрі.

Вся діагностика і ремонт мобільних пристроїв проводиться на новітньому й унікальному професійному обладнанні з використанням як оригінальних запчастин, так і дуже якісних копій. Завдяки цьому ми відновлюємо телефони після найскладніших випадків, за що не беруться інші майстри. А також ми досить часто виправляємо чиїсь чужі спроби ремонту samsung, а особливо пристрої серії Samsung Galaxy. Найпопулярніші виправлення і ремонтні роботи мобільних пристроїв Samsung, що проводяться нашими майстрами — заміна екрану і заміна скла на телефоні Samsung.

Як же відбувається оформлення, приймання Вашого самсунга на ремонт в нашому сервісному центрі:

 • Наш професійний фахівець проведе ретельну діагностику Вашого пристрою.
 • Уточнює всі нюанси по вартості й терміни проведення ремонту телефону.
 • Отримавши згоду на проведення відновлювальних робіт Вашого мобільного пристрою, наш інженер приступає до ремонту.
 • Якщо на складі немає потрібної деталі або елемента, фахівець телефонує Вам й уточнює терміни ремонту.
 • Після проведення ремонтних робіт і додаткового тестування Вашого мобільного пристрою, переконавшись в тому, що Ваш телефон працює як новенький, наш спеціаліст зв'язується з Вами. Він інформує Вас за допомогою дзвінка про те, коли Ви можете забрати Ваш Самсунг.

Якщо ви довірите Ваш Samsung нашим професіоналам з сервісного центру «Mobitool», Ви забезпечите собі якісно відремонтований телефон.

Багато наших клієнтів перш ніж йти до нас, дзвонять уточнити ціни з тих чи інших ремонтних робіт свого зламаного мобільного пристрою, але найчастіші з них це:

 • Скільки коштує замінити екран на телефоні Samsung?
 • Скільки коштує заміна скла на Samsung?

Завдяки нашим низькими цінами й налагодженому процесу діагностики та ремонту мобільної техніки, Ви заощадите Ваші гроші та витрачений час.

Клієнтом нашого сервісу може стати абсолютно будь-який житель Києва й України, досить просто скористатися послугами «Нової Пошти» або кур'єрською доставкою прямо в наш сервісний центр.

Реквізити для відправки по «Новій Пошті»

Оберіть модель