Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт Asus

Компанія Asus вже дуже давно займається виробництвом електроніки в усьому світі. В основному даний бренд заслужив своє ім'я завдяки якісним ноутбукам, але і телефони не поступаються за функціоналом і характеристиками стосовно інших брендів-конкурентів. На жаль, навіть такій високотехнологічній і продуктивній техніці властиво іноді ламатися. Якщо у Вас зламався улюблений телефон, не варто засмучуватися. В даному питанні завжди готовий допомогти наш сервісний центр «Mobitool», в якому ми виробляємо терміновий ремонт Asus у Києві. Для запобігання повторних поломок ми надаємо безкоштовну консультацію в подальшій правильній експлуатації мобільного телефону.

При яких поломках варто звертатися в сервісний центр?

Причин, за якими не працює мобільний телефон, може бути багато. Маленька частка — це заводський брак. Все інше це неакуратне користування власником телефону. Ми зібрали список поломок, в результаті появи яких потрібен ремонт Asus.

  • Пошкодження цілісності скла дисплея через падіння або придавлювання;
  • Пошкодження дисплея, яке характеризується появою чорних плям, різнокольорових смуг і повною відсутністю зображення;
  • Попадання вологи всередину пристрою;
  • Телефон не бачить Wi-Fi або сім-картки;
  • Ваш телефон не заряджається в слідстві падіння або пошкодження роз'єму зарядки;
  • У телефоні не працює мікрофон або один з динаміків;
  • Проблеми в працездатності програмного забезпечення (збої, системні помилки, мимовільні перезавантаження);
  • Телефон почав швидко сідати в слідстві тривалої експлуатації або падіння;
Ремонт Asus

Як проводиться ремонт Asus в сервісному центрі?

Перераховані вище поломки — далеко не все, що можна зустріти при ремонті телефонів Asus в Києві. Але цей список складається з найчастіших поломок, за якими до нас зверталися наші клієнти. Для того, щоб здати свій телефон на ремонт, Вам потрібно оформити заявку на ремонт на нашому сайті або особисто звернутися на відділення сервісного центру на Оболоні недалеко від метро Героїв Дніпра. При прийомі мобільного телефону на ремонт наш менеджер перевіряє основний функціонал телефона. Дана перевірка допомагає оцінити стан телефону і підібрати рішення для усунення несправності в найкоротші терміни.

Чому варто вибрати саме нас?

Сервісний центр «Mobitool» займається ремонтом телефонів в Києві вже протягом п'яти років. Нашій команді під силу полагодити будь-яку поломку сучасних мобільних телефонів. Ми виробляємо компонентний ремонт материнських плат, заміну скла, сенсорів окремо від оригінального дисплея, проробляємо чистку від вологи, міняємо акумулятори та багато іншого. На всі виконані роботи та запчастини ми надаємо гарантію від 30-ти днів. Наш сервісний центр використовує найякісніші комплектуючі та нове професійне обладнання в ремонті. Ми працюємо по всій Україні користуючись послугами «Нової Пошти».