Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт OnePlus

При поломці особистого телефону ми сильно засмучуємося. І не дивно, адже зараз смартфони є частиною нашого життя. Починаючи з простого спілкування і закінчуючи розвагами — все це може виконувати сучасний мобільний пристрій. Ремонт OnePlus вимагає особливих знань і навичок. Якщо за ремонт візьметься аматор, то ризик пошкодити цілісність внутрішніх деталей значно збільшується, що надалі може призвести до зростання вартості ремонту. Майстри сервісного центру «Mobitool» готові виконати терміновий ремонт OnePlus в Києві з гарантією на якість ремонтних робіт.

Як можна зрозуміти, що Ваш телефон зламався?

Не важливо який у Вас телефон і якого бренду — вся техніка має властивість ламатися через зношування або фізичні ушкодження. Розглянемо список найчастіших ремонтів OnePlus.

  • Розбитий дисплей. Навіть незначне падіння з маленької висоти може привести до поломки найдорожчої запчастини даного телефону. Рішення завжди одне — заміна дисплейного модуля.
  • Розбите скло дисплея. Дана поломка одна з найчастіших, адже при падінні не завжди ламається весь дисплейний модуль іноді досить замінити виключно розбите скло дисплея.
  • Збої програмного забезпечення. У слідстві активної експлуатації й серфінгу в інтернеті на телефон можуть потрапити шкідливі програми, які й можуть порушити стабільну роботу операційної системи мобільного телефону.
  • Відключення і перезавантаження. Причин даної поломки дуже багато, а знайти ці причини досить непросто.
  • Відсутність звуку. Дана поломка з'являється в ході експлуатації при попаданні сміття або рідини. Вирішується заміною, ремонтом мікрофона, або динаміка.
  • Телефон швидко сідає. Дана поломка проявляється в ході експлуатації та в основному лікується заміною акумулятора на новий.

Як проходить ремонт OnePlus в сервісному центрі «Mobitool»?

Що б ми могли зробити швидкий ремонт OnePlus в Києві Вам потрібно оформити форму на нашому сайті. Заповнення заявки дуже легка процедура, але завдяки їй ми станемо ближче на один крок до успішного виконання ремонту. Після оформлення заявки на нашому сайті або в телефонному режимі Вам потрібно доставити свій пошкоджений пристрій до нас в сервісний центр. Насамперед ми виробляємо діагностику для того що б знайти причину Вашої поломки. Після діагностики ми пропонуємо Вам саме вигідне рішення даної поломки. Наступний етап — ремонт OnePlus. Після ремонту ми проводимо тестування встановленої запчастини й роботи телефону в цілому.

Чому наші клієнти нам вірять?

Сервісний центр «Mobitool» в Києві працює з 2015 року, ми надаємо ремонт портативної техніки не залежно від складності ремонту. Ми виробляємо ремонти, які не під силу майстрам інших компаній. В ремонті ми використовуємо не тільки неоціненний досвід, але й найновіше сучасне обладнання. На наших складах є завжди всі деталі для ремонта OnePlus.