Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт Huawei

Смартфони від китайського бренду Huawei давно і дуже надовго підкорили українських користувачів. Компанія створює телефони в бюджетному і доступному ціновому діапазоні. І це при відмінній начинці й ультрасучасному дизайні. Однак, попит на смартфони породжує і необхідність їх ремонту. У разі виникнення будь-яких неполадок з Вашим мобільним, звертайтеся в наш сервісний центр Huawei Mobitool.

Ремонт Huawei в сервісі Mobitool

Китайська техніка вже давненько заслужила звання надійного, але будь-який гаджет може вийти з ладу. Адже всередині корпусу заховано безліч мікросхем, шлейфів. Примітно, що випадки, коли потрібен ремонт Huawei за своїм характером подібні до проблем, з якими стикаються власники смартфонів інших виробників. Волога, пил, механічні пошкодження — одвічні вороги не тільки мобільних, але і будь-якої іншої сучасної техніки. Але попри схожий характер неполадок, ремонт Huawei має свої тонкощі. І всі ці деталі враховують фахівці нашої майстерні Mobitool.

У яких випадках потрібен ремонт Huawei?

Для кожної поломки характерно мати першопричину. Найчастіше користувачам потрібний ремонт Huawei в таких ситуаціях:

  • Мобільний перестав включатися. У більш бюджетної моделі вся справа може бути в шлейфі. Але частіше, коли моноблок перестав включатися це не тільки проблема технічного характеру, а й програмного. Якщо це ПЗ, то потрібно перепрошивка. При технічних несправностях майстер змінює мікросхеми на нові.
  • Згодом смартфон може почати швидко розряджатися. У такій ситуації допомагає заміна акумулятора. Швидка розрядка може стати наслідком намокання, поломкою мікросхеми, від якої залежить живлення, або просто програмний збій. Конкретну причину зможе визначити наш майстер після ретельної діагностики.
  • До неполадок зі звуком призводить порушення цілісності мікрофона / динаміка. Щоб впоратися з цим наш сервісний центр Huawei в Києві займається перепайкою контактів.
  • Довільне виключення результат поломки контактів і нещільної посадки корпусу. Вимкнення смартфона може відбуватися через збій в програмному забезпеченні.
Замена экрана Huawei

Заміна скла Huawei

Розбите скло - одна з найбільш нагальних проблем для всіх користувачів мобільних телефонів. І причиною тому служить людський фактор. Поклавши смартфон в задню кишеню штанів, в сумку або куртку, можна вдаритися / сісти на нього і екран втратить свою колишню гладкість і функціональність. Поломки екрану відносяться до числа складних. І вартість ремонту також може бути суттєвою. Якщо на поверхні екрану з'явилися відколи й тріщини, то можна просто замінити скло.

Сервісний центр Mobitool забезпечить якісний ремонт Huawei

Сервісний центр Huawei Mobitool займається негарантійним лагодженням смартфонів будь-якої складності. Якщо Ви звертаєтеся до нас, то ми докладемо всіх зусиль, щоб повернути гаджету колишню функціональність і гарний зовнішній від. Уточніть будь-які питання, щодо конкретної моделі телефону, можна в телефонному режимі у нашого менеджера. Майстри в нашому сервісі володіють багаторічним досвідом, стикалися з купою проблем технічного та програмного характеру. Наш сервіс розташований в Києві на Оболоні, поруч з метро Героїв Дніпра. Якщо Ви розташувалися під Києвом, то можете відправити свій гаджет Новою Поштою. Майстер проведе діагностику для встановлення причин поломки, потім менеджер зв'яжеться з власником і повідомить наявну інформацію про неполадки та вартості ремонту. Телефонуйте — пишіть. Сервісний центр Huawei Mobitool в Україні поверне Вашій техніці працездатність на довгі роки!