Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт LeEco (LeTV) найчастіші поломки, що зустрічалися у нашому сервісному центрі

Компанія LeEco відносно нещодавно розпочала підкорення нашого ринку смартфонів. Ключовою особливістю є оптимальне співвідношення характеристик, якості та вартості даних пристроїв. Телефони LeEco хоч і рідко, але теж виходять із ладу. Перелік поломок, які ми зустрічали:

  • розбите сенсорне скло;
  • пошкоджений дисплей;
  • проблеми з поліфонічним динаміком;
  • пошкодження роз'єму зарядки;
  • нюанси у прошивці.

Основна складність відновлення LeEco – дефіцит деталей. Бренд не дуже популярний у ремонті, тому постачальники не бажають надавати повний спектр запчастин. Найчастіше доводиться замовляти деталі з Китаю. Це значно збільшує термін і не кожен готовий так довго залишатися без смартфона. Другий неприємний момент усі пристрої розбираються через лицьову частину. Тобто, потрібно відклеювати дисплейний модуль. На наш погляд, саме це змушує майстра тричі подумати, перед тим як братися за ремонт.

Розбір пристрою на прикладі LeEco Le2 Pro x625

З іншого боку, заміна сенсорного скла або дисплея на LeEco здійснюється простіше, ніж на інших смартфонах китайських брендів. Не потрібно знімати кришки, відкручувати хмару гвинтів, клацнути заглушки та інше. Достатньо відклеїти дисплейний модуль та всі потрібні шлейфи під рукою. Все впирається у наявність деталей. На перший погляд, все просто, але це не зовсім так. Моделі LeEco, у яких сенсор знаходиться на дисплеї та змінюється тільки верхнє скло мають особливість. Системні кнопки та підсвічування кнопок виконані у вигляді шлейфу та приклеєні до скла. Конектор має різне розпинання і зрозуміти, чи підійде деталь неможливо, не підключивши до пристрою. Легко можна потрапити в ситуацію, коли деталь зовні підходить за всіма ознаками, але кнопки не працюють і потрібно чекати на поставку з Китаю. Незважаючи на перелічені труднощі, сервісний центр Mobitool надає послуги з ремонту смартфонів LeEco. Заміна скла LeEco – розбите тільки верхнє скло, сенсор та дисплей працюють. Можливо, не працюють системні кнопки. Актуально для моделей серії x500, x501, x620, x625, x626 та ін; Заміна сенсорного скла, тачскріна LeEco розбите верхнє скло, можливо не працює сенсор та системні кнопки. Зображення без дефектів. Актуально для моделей серії Cool 1, Coolpad Cool1 та ін; Заміна дисплейного модуля (дисплея, екрана) LeEco, якщо зображення передається з дефектами. Актуально для всіх моделей.

 Ремонт по всій Україні