Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт телефонів Oukitel в Києві

Серед великої різноманітності китайських брендів Oukitel широко популярний бренд мобільних телефонів. Телефони даного бренду відрізняються ємнісним акумулятором і надійним корпусом. Але Окітел, як і інші телефони теж ламається. Всі телефони мають один і той же ряд поломок: розбитий екран, зламане гніздо зарядки, телефон швидко сідає, попадання вологи й багато іншого. Сервісний центр «Mobitool» надає широкий спектр ремонту мобільних телефонів китайського бренду Oukitel. Ми можемо зробити:

Заміну розбитого дисплея на телефоні Oukitel

Дану процедуру потрібно проводити якщо Ваш телефон не видає зображення, або показує з плямами або смугами. У нашому сервісному центрі завжди є запчастини на найпоширеніші моделі Oukitel такі, як: Oukitel K10000, Oukitel K10000 Pro, Oukitel K4000, Oukitel K4000 Pro і багато інших.

Заміну розбитого скла, сенсора на телефоні Oukitel

Дану послугу можна зробити якщо зображення на Вашому телефоні показує по всій площині без спотворень, чорних плям і різнокольорових смуг. Заміну сенсорного скла на телефонах Оукітел ми виробляємо виключно за заводською технологією, і після ремонту Ви не побачите різницю між відремонтованим телефоном і новим.

Заміну акумулятора на телефоні Oukitel

Дана послуга підходить якщо Ваш телефон почав швидко сідати. На наших складах є великий асортимент акумуляторів для заміни на телефони Оукітел. Всі акумулятори проходять ряд тестів перед установкою. Ми вимірюємо реальну ємність наших запчастин і відповідно надаємо гарантію від 30 днів.