Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт Meizu

Смартфони від компанії Meizu - надійні мобільні апарати з оригінальним дизайном і доступною ціною. Завдяки цьому вони стали популярними серед користувачів в Європі. Пропорційно зростанню популярності гаджетів зросла і потреба їх ремонту. Самому повернути колишню працездатність навряд чи вийде. Тому звертайтеся за професійною допомогою в сервісний центр Meizu в Києві Mobitool.

Ремонт портативної техніки Meizu в сервісі Mobitool

Професіонали майстерні Mobitool виконують якісний ремонт Meizu техніки. Якщо потрібно замінити динамік, камеру, батарею, зайнятися пайкою контактів, поміняти скло і виконати будь-який інший ремонт Meizu в Києві, ми гарантуємо результат. Ми використовуємо запчастини кращої якості. Проводимо ретельну діагностику. Починка проводиться з використанням найсучасніших методик і технологій. Mobitool - надійний сервісний центр Meizu в Україні. Ми займаємося негарантійним обслуговуванням гаджетів. Майстерня розташувалася в Києві на Оболоні, за 5 хвилин ходьби від метро Героїв Дніпра. Якщо Ви перебуваєте під Києвом, або просто не має вільного часу на відвідування сервісу — можна скористатися послугами Нової Пошти. Схема досить проста:

  • Ви відправляєте Новою Поштою свою техніку.
  • Наш майстер проводить діагностику для виявлення неполадок.
  • Менеджер зв'язується з власником, розповідає про несправність, у скільки обійдеться ремонт Meizu в Києві.
  • Якщо Вас влаштовують терміни, ціна і т. п. Майстер береться за роботу.
  • Коли працездатність гаджета відновлена, менеджер зв'язується з власником і повідомляє, що він буде відправлений у руки господарям кур'єром Нової Пошти.

Ремонт Meizu: найбільш часті поломки

Найчастіше ремонт Meizu потрібен після попадання в корпус води, пилу, через механічні пошкодження, падіння, удари й т. п. Засновник бренду Meizu особисто гарантує якість своєї продукції. Але яким би надійним гаджет не був, рано чи пізно йому може знадобитися ремонт. В основному ремонт Meizu потрібно батареям, камері та дисплеям. У нашому сервісі найчастіше стикаються з такими несправностями:

  • Швидка розрядка акумулятора, може статися через тривале використання смартфона.
  • Попадання вологи в корпус, удари та вплив високої температури може призвести до «здуття» батареї, в такому випадку її потрібно замінити.
  • При падінні може розбитися скло камери, тоді його бажано поміняти на нове.
  • Брижі на екрані, темні / світлі смужки, сколи та тріщини можуть з'явитися на телефоні через механічний вплив. У таких ситуаціях може бути досить заміни одного скла (верхньої частини дисплея). Обійдеться це в досить невелику вартість. Відключення екрану, немає зображення, мерехтіння — це вже поломка внутрішня. Щоб повернути працездатність знадобиться заміна дисплея.

З будь-якої з таких несправностей наш сервісний центр Meizu в Києві впорається за дві секунди. Ми займаємося перепрошивкой смартфона якщо він почав "глючити", мимоволі вимикатися. Якщо спостерігаються інші проблеми в роботі мобільного і явних пошкоджень немає, то майстри проводять ретельну діагностику для встановлення причин. Складні та прості поломки контактів, плат, окремих складових — ми здатні полагодити будь-яку модель телефону.