Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Як недорого і з гарантією замінити скло на Xiaomi Redmi 6 у Києві?

У нашому сервісному центрі «Mobitool» можна здійснити заміну скла на ксеомі редмі 6 за оптимальними умовами на унікальному спеціалізованому обладнанні. Всі ремонтні роботи Вашого мобільного пристрою провадяться тільки висококваліфікованими інженерами з використанням комплектуючих високої якості. Заміна скла провадиться досить швидко нашими професійними майстрами. Це одне з найчастіших звернень у нашому сервісі та наші профі за наявності потрібних деталей на складі СЦ проводять ремонтні роботи із заміни скла на редмі 6 за короткий час. Наші профі впораються із завданням будь-якої складності та на всю виконану роботу дають гарантію від 1-го місяця.

Замена стекла Xiaomi Redmi 6 Киев

Як якісно та ефективно замінити екран на Xiaomi Redmi 6?

Причин такої поломки Вашого телефону може бути кілька - перестав працювати тачскрин, ваш пристрій випадково випав з кишені штанів або сумки, або ж на нього могла потрапити рідина. Щоб з'ясувати, що сталося насправді з вашим ксяоми редмі 6 і уточнити поломку, наші інженери проводять ретельну професійну діагностику буквально за 10-15 хвилин. Послуга діагностування в нашому сервісному центрі абсолютно безкоштовна і дозволяє визначити які дії по «воскресенню» Вашого девайсу, щоб Ви незабаром могли насолоджуватися знову своїм телефоном та його чудовою роботою.

Топ причин, після яких Вашому Xiaomi Redmi 6 буде потрібен ремонт

Через професійні руки наших дипломованих інженерів пройшла не тисяча мобільних пристроїв. Накопичений роками досвід і багаж знань, що постійно поповнюється за допомогою семінарів та майстер класів, робить наших майстрів одними з найкращих у ремонті мобільних пристроїв у Києві та на Україні. Проаналізувавши всі звернення від наших клієнтів, ми вивели свій топ-список популярних ремонтів:

  • Поломка дисплея за допомогою механічної дії на нього. Наші майстри в цьому випадку змінюють екран, скло або корпус на Xiaomi Redmi 6.
  • Ваш Xiaomi Redmi 6 випадково впав у воду або Ви на нього щось пролили. Що робимо – чистим та сушимо за допомогою спеціального обладнання.
  • Полетіли налаштування ПЗ. Наші професіонали легко налаштують програмне забезпечення Вашого Xiaomi Redmi 6 або зроблять перепрошивку пристрою.
  • Ваш телефон не заряджається та не тримає заряд.

Якщо Ваш Xiaomi Redmi 6 «страждає» хоч однієї з перелічених вище проблем, тоді вам точно слід звернутися в «Mobitool» за діагностикою та ремонтом.

Коментувати
Xiaomi Xiaomi-2054 Ремонт Xiaomi Redmi 6-0 Ремонт Xiaomi Redmi 6 в Києві на Героїв Дніпра. Надаємо послугу заміни сенсорного скла (тачскрін) ✅ Телефонуйте ➨ ☎+38(095) 799 32 94
Ремонт Xiaomi Redmi 6 Ремонт Xiaomi Redmi 6
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 60
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
700 грн.
1250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
350 грн.
400 грн.
350 грн.
400 грн.
550 грн.
400 грн.
400 грн.
250 грн.
350 грн.
400 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
650 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Возможно ли поменять разбитое стекло отдельно от дисплея?
❎Цена указана вместе со стоимостью работы?
❎Дается ли гарантия на ремонт?
❎Какого качества запчасти «оригинал» или «копия»?
❎Можно ли отправить технику нам по «Новой Почте», и какие гарантии что она вернется?