Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Заміна динаміка

Коли потрібна заміна динаміка на телефоні? Зазвичай, це відбувається, коли виникають проблеми зі звуком. Це може проявлятися у зниженні гучності, тріщанні, шипінні та подібних спотвореннях. При цьому можна обережно користуватися пристроєм, не роняючи його, не занурюючи у воду, але з часом все одно зіткнутися з цією несправністю.

Види динаміків та їх конструктивні особливості

Розмовний динамік (спікер) - одна з ключових деталей. Без нього смартфон перестане виконувати свою основну функцію - передачу голосових повідомлень. Внутрішній опір становить 26-30 Ом. На щастя, виробники сучасних телефонів конструктивно захистили розмовний динамік, і сам по собі він виходить з ладу дуже рідко. Цього досягли наступним чином: від негативного впливу середовища його захищає металева сітка, під якою є подвійний шар тонкого захисного матеріалу. Цей матеріал, по суті, схожий на дуже тонку тканину, яка захищає від пилу та вологи (в помірних кількостях), але вільно пропускає звук. З такою конструкцією пошкодити сам динамік зовні може лише значна кількість води або дрібний металевий стружок, який може притягнутися через захист. Саме такі дрібні частинки змушують динамік хрипіти, що наближує необхідність його заміни.

Заміна динаміка Київ

Якщо звук став тихим, але без спотворень - ймовірно, одна з сіток повністю забилася. У половині випадків допоможе якісне зовнішнє очищення. Якщо це не допомагає, доведеться розібрати смартфон і спробувати очистити зсередини. Це не допомогло? Тоді доведеться вибирати: пожертвувати захистом динаміка і зробити отвори в герметичному матеріалі або видалити весь захист і очистити, ризикуючи пошкодити дисплейний модуль. Втім, якщо між шарами накопичилось багато пилу - ззовні від нього ніяк не позбавитися. Слід враховувати, що після пошкодження захисних шарів динамік вже не захищений нічим і при наступному шкідливому впливі може знадобитися його заміна.

Поліфонічний динамік (бузер) набагато гучніший, ніж розмовний, і використовується для відтворення гучної звукової інформації. Внутрішній опір становить 6-10 Ом. Конструкцію можна розділити на два види: просте закріплення в корпусі і ізоляція в бузерній коробці. Перший варіант схожий на розмовний динамік з усіма його перевагами й недоліками. Другий варіант цікавіший. Бузер закріплений у пластиковій коробці специфічної конструкції з зовнішніми виводами. Просто так до нього не дістатися. У такому випадку, якщо потрібна заміна динаміка, відразу намагаються знайти весь бузерний блок. Це більш якісно. Розбирати таку конструкцію доводиться у поодиноких випадках відсутності деталей.

Заміна динаміка Героїв Дніпра

Якщо вашому смартфону потрібна заміна динаміка, звертайтеся до нашого сервісного центру Mobitool. Ми проводимо ремонт будь-яких смартфонів у найкоротші терміни, дотримуючись максимальної якості обслуговування.

Коментувати
Заміна динаміка
Заміна динаміка
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 16