Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Чому LeEco не заряджається?

Якщо ваш смартфон LeEco не заряджається, не поспішайте його поховати і купувати новий телефон. Мобільні пристрої цього бренду якісні і можуть прослужити довго. Поломки, зазвичай, відбуваються через зовнішні фактори. То чому ж пристрій може перестати заряджатися?

Заміна USB типу C

Чому LeEco не заряджається?

Перша причина - несправний роз'єм зарядки. На тривалість його роботи впливають зовнішні фактори. Найнебезпечніші з них - це потрапляння вологи та механічні пошкодження. Вода призводить до окислення контактів, що робить неможливим процес заряду. Механічні пошкодження (особливо сильне натягування кабелю під час процесу заряду) рано чи пізно призведуть до появи тріщин на припої або навіть до порушення контактів пайки. Ці проблеми вирішить заміна USB.

Заміна контролера живлення LeEco

Чому LeEco не заряджається Оболонь

Несправний контролер живлення - друга можлива причина відсутності струму зарядки. Найчастіше спалюється допоміжний контролер. Причина - різкі перепади напруги або перевищення максимального значення струму. Часто це стається при використанні низькоякісного зарядного пристрою або пошкодженого шнура. Рішенням є заміна контролера живлення LeEco.

Складнощі при ремонті

Всі моделі LeEco розбираються через передню частину. Іншими словами, потрібно відклеїти дисплейний модуль. З цієї причини не всі готові братися навіть за діагностику смартфонів цього виробника. У сервісному центрі Mobitool майстри мають достатньо досвіду, щоб розбирати такі телефони без ризику пошкодити дисплей (за умови, що заводське клеєння і скло ціле). Асортимент запчастин в Україні обмежений і не завжди вдається швидко знайти потрібний USB роз'єм або мікросхему. У разі потреби можна замовити необхідну деталь з Китаю. Це займає багато часу, але результат того вартий.

Якщо Ваш телефон LeEco не заряджається - звертайтеся до нашого сервісного центру. Ми проведемо діагностику в короткі терміни, точно визначимо проблему і зможемо її усунути. На всі види робіт надаємо гарантію від одного місяця.

Коментувати
Чому LeEco не заряджається
Чому LeEco не заряджається
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 71