Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Де замінити скло на Xiaomi Redmi Note 7 у Києві?

Сервісний центр "Mobitool" з радістю допоможе Вам! Ми без особливих зусиль і в максимально швидкі терміни можемо зробити роботу із заміни сенсорного скла окремо від дисплея на телефоні Xiaomi Redmi Note7. Після якісної заміни ми надамо Вам гарантію від 30 днів. Робота із заміни скла проходить за технологією максимально схожою на заводську, це дає Вам гарантію, надійність та довгі роки успішної роботи Вашого гаджета. Заміну скла окремо від оригінального дисплея можна зробити лише тоді, коли сам екран показує без темних плям, смуг та сенсор працює по всій площині екрану. Якщо удар при падінні телефону був сильним і у Вас перестав працювати дисплей, тоді наші професійні майстри легко встановлять Вам новий. На складі нашого сервісного центру дисплеї найкращої якості на ринку запчастин як в Україні, так і в Китаї. На послугу із заміни дисплейного модуля ми також надаємо гарантію від 30 днів на саму деталь і, безпосередньо, на саму установку.

Що робити якщо Xiaomi Redmi Note 7 впав і перестав вмикатися?

Для того, щоб визначити, чому Ваш телефон після падіння не включається, ми надаємо Вам максимально точну діагностику смартфона в Києві та по всій Україні. Після діагностики нашими інженерами Ви отримуєте всю інформацію про вартість та терміни ремонту вашого мобільного пристрою. Ми не просто знаходимо причину, через яку телефон не вмикається, але й проводимо комплексний огляд периферії даного телефону, оскільки сильне падіння може пошкодити камеру, мікрофон, батарею, динамік, кнопку включення та багато іншого. Сервісний центр «Mobitool» прагне постійно вгору в цій промисловості, і ми з гордістю заявляємо, що можемо відремонтувати практично будь-яку поломку Xiaomi Redmi Note 7.

Як бути, якщо Ксіомі Редмі Нот 7 впав у воду?

Попадання вологи – найнебезпечніше явище для будь-якої техніки. Якщо Ваш телефон впав у воду навіть на пару секунд і після він працює це не означає, що він пропрацює довго, тому що навіть мала кількість вологи, яка залишилася на внутрішніх елементах, може призвести до повної втрати працездатності цього смартфона надалі. Тому єдине правильне рішення в цій проблемі - це максимально швидко звернеться до сервісного центру за якісним чищенням від вологи. Телефони, в які потрапила вода, обслуговуються в нашому сервісному центрі без черги. У цій поломці дуже важлива максимально швидка допомога та якісне чищення материнської плати від вологи.

Як знайти сервісний центр «Мобітул» у Києві?

Сервісний центр Мобітул знаходиться недалеко від метро Героїв Дніпра на Оболоні. Якщо Ви не можете приїхати до нас через власну зайнятість, ми можемо надати Вам кур'єра по Києву, який максимально швидко привезе Ваш зламаний телефон у сервісний центр та після ремонту до Вас. Для клієнтів нашого сервісного центру у нас є постійні акції та різноманітні знижки. Також ми приймаємо посилки з усіх міст України через нову пошту. Послуга дуже зручна, якщо у Вашому місті немає фахівця, який зможе якісно та швидко полагодити Ваш телефон.

Реквізити для відправки «Новою Поштою»

Коментувати
Xiaomi Xiaomi-2064 Ремонт Xiaomi Redmi Note 7-0 Ремонт Xiaomi Redmi Note 7 Київ Героїв Дніпра ✩ Заміна скла✅ Заміна екрана✅ Ремонт Сяомей Редмі Нот 7 з гарантією на роботу і деталь✅
Ремонт Xiaomi Redmi Note 7 Ремонт Xiaomi Redmi Note 7
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 40
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
900 грн.
1650 грн.
650 грн.
850 грн.
450 грн.
750 грн.
700 грн.
850 грн.
800 грн.
550 грн.
1400 грн.
1000 грн.
350 грн.
450 грн.
от 150 грн.
400 грн.
100 грн.
250 грн.
550 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?