Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Заміна сенсора Xiaomi Redmi Note 5a: як профі з «Mobitool» ремонтують найчастішу поломку китайського смартфона

Заміна сенсора Xiaomi Redmi Note 5a проводиться нашими майстрами за найновішими методиками з використанням професійного обладнання. Перед ремонтом ми проведемо найретельнішу діагностику Вашого ксіомі редмі нот 5а. Займає ця процедура приблизно якихось 10-15 хвилин і після неї майстри нашого сервісу розкажуть, що саме з вашим непрацюючим смартфоном і дадуть відповіді на всі ваші питання щодо самого ремонту.

Як же визначити, що ваш смартфон потребує заміни саме сенсора? Все просто! Якщо після невдалого падіння ваш апарат показує картинку без спотворень, але сенсор не реагує на дотики, або все працює, але саме скло пошкоджене, то Вам потрібно звернутися в наш сервісний центр.

Заміна сенсорного скла на Xiaomi Redmi Note 5a є досить складним видом ремонту, так як у нього модульна структура. Це означає, що тачскрін та дисплей – одна єдина запчастина. Ремонт в нашому сервісному центрі обійдеться вам набагато дешевше, оскільки в «Мобітул» ми не змінюємо весь модуль, а лише сам сенсор, залишаючи оригінальний дисплей.

Чому такий важливий оригінальний дисплей?

У нашій країні оригінальних запчастин та комплектуючих немає. Вони поки що не поставляються на Україну. У нас є тільки неоригінальні, але високої якості деталі, але навіть вони не дадуть такого гарного кольору та контрасту, як оригінал. Тому в нашому «СЦ» можна за унікальною методикою замінити лише сам тачскрин.

Щоб розділити сенсорне скло та дисплей, що раніше здавалося неможливим, нашим професіоналам знадобиться спеціалізоване обладнання. З його допомогою дисплейний модуль злегка прогрівається і зрізається пошкоджений тачскрін, а дисплей залишається цілим. Потім акуратно ставиться нове сенсорне скло, наноситься спеціальна OCA-плівка і вже на іншому устаткуванні все склеюється. Наступним етапом вже готовий модуль встановлюється назад у Ваш смартфон і всі кілька разів ретельно перевіряється і лише потім віддається клієнту.

Ремонт Xiaomi Redmi Note 5а або топ найчастіших звернень наших клієнтів

Ремонт Xiaomi Redmi Note 5а не найчастіший у нашому сервісі, оскільки заводська збірка якісна. Але всі ми люди і іноді буваємо дуже недбалими у поводженні з технікою, внаслідок чого випадково її ламаємо, кидаємо і заливаємо рідиною.

Ми зібрали список найчастіших випадків звернень власників ксіомі.

  • Апарат перестає показувати зображення або воно спотворене плямами чи затемненнями;
  • Смартфон кидали випадково у воду або проливали на нього напої (у такому разі потрібно швидше звернутися до сервісного центру);
  • Механічне ушкодження сенсорного скла (сколи, тріщини);;
  • Сенсор не відповідає «взаємністю» на ваші торкання чи «підвисає»;
  • Смартфон перестав тримати заряд або зовсім не заряджається;
  • Перешкоди в роботі динаміків або вони зовсім перестали працювати.

Багато ще всіляких причин звернення до нас, але ці найчастіші з усіх.

Дуже важливим моментом, точніше відмінністю Xiaomi Redmi Note 5а, є те, що не варто намагатися при якихось несправностях телефону витягувати батарею самостійно. Ви просто ускладните завдання відновлення. Особливість у тому, що батарея не просто всередині корпусу апарату. Вона приклеєна до рамки, і намагаючись витягти її самостійно, ви ризикуєте пошкодити як батарейку, так і телефон.

Тому важливо навіть із найпростішим випадком у ремонті Xiaomi Redmi Note 5а звертатися до наших майстрів із сервісного центру «Mobitool» і вони обов'язково допоможуть вам.

У нашому сервісі майстри використовують лише якісні та перевірені матеріали та комплектуючі, а також вас приємно здивує баланс високої якості та низької ціни. Ми постійно удосконалюємося у цій сфері та вважаємося одними з найкращих у ремонті телефонів по всій країні.

Якщо ж ви не мешканець Києва, але дуже хочете якісний ремонт вашого смартфона (будь-якого бренду), ви можете скористатися послугами «Нової пошти» та відправити телефон до нас у сервісний центр.

Реквізити для відправлення «Новою Поштою»

Коментувати
Xiaomi Xiaomi-1924 Ремонт Xiaomi Redmi Note 5A-0 Ремонт Xiaomi Redmi Note 5A в Києві на Героїв Дніпра | Проводимо якісну заміну скла дисплея✅ Телефонуйте ➨ ☎+38(095) 799 32 94
Ремонт Xiaomi Redmi Note 5A Ремонт Xiaomi Redmi Note 5A
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 56
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
700 грн.
1000 грн.
віл 250 грн.
від 250 грн.
350 грн.
від 250 грн.
300 грн.
350 грн.
450 грн.
550 грн.
300 грн.
300 грн.
300 грн.
500 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Возможно ли поменять разбитое стекло отдельно от дисплея?
❎Цена указана вместе со стоимостью работы?
❎Дается ли гарантия на ремонт?
❎Какого качества запчасти «оригинал» или «копия»?
❎Можно ли отправить технику нам по «Новой Почте», и какие гарантии что она вернется?