Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Заміна скла Redmi Note 5 або як повернути телефон до життя, не змінюючи дисплей

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 5 – найпопулярніша послуга ремонту цієї моделі телефону, тому що в ході експлуатації телефони часто кидають і притискають по необережності. Механічне пошкодження скла може призвести до тріщин і це може вплинути не тільки на зовнішній вигляд, але і на його роботу, що дуже засмучує господаря електронного «друга». У нашому сервісному центрі «Mobitool» команда професіоналів зробить якісну первинну діагностику на протязі лише 10-15 хвилин, після ми зможемо Вам сказати, чи потрібно міняти тільки скло окремо від екрану або дисплей у зборі.

Для заміни скла дисплея потрібні не тільки професійні навички, а й якісне та спеціалізоване обладнання, яке є у нашому сервісному центрі «Mobitool». Заміна скла Xiaomi Redmi Note 5 проводиться за умови, що сам дисплей девайса працює і не пошкоджений, зображення показується без битих пікселів і чорних плям.

Заміна дисплея Xiaomi Redmi Note 5: що робити, якщо електронний друг не показує зображення

Для початку власнику телефону не слід панікувати і відразу стрімголов бігти купувати новий телефон, думаючи, що «старичка» не врятувати. Принесіть свій ксіомі редмінот 5 в наш сервісний центр на якісну, професійну, а найголовніше швидку діагностику!

Наші майстри швидко, за якихось 10-15 хвилин виявлять причину поломки і скажуть, чи потрібна заміна дисплея Xiaomi Redmi Note 5 або проблема глибша. Заміну дисплея здійснюють якщо при падінні або при якомусь іншому зовнішньому впливі пошкодився екран або його робота йде з перебоями та «глюками». Ваш девайс показує некоректне зображення, з'явилися розмиті плями, смуги та сенсор не реагує на торкання? Тоді вам до нас. Ваш телефон потрапить у надійні руки наших майстрів, і навіть якщо Ви почули, що девайс не підлягає ремонту – ми його зможемо воскресити! Сервісний центр «Mobitool» у ремонті використовує якісні комплектуючі та обладнання. Ми даємо гарантію, що ваш телефон швидко піде на поправку. Після отримання телефону назад Ви і не помітите різниці між вашим лагодженим і таким самим новим з магазинної полиці.

Ремонт Xiaomi Redmi Note 5: у сервісному центрі «Mobitool» навіть «безнадія» запрацює як новачок з конвеєра

Ремонт Xiaomi Redmi Note 5 не часто затребуваний як в інших моделях та марках телефонів, так як складання та комплектуючі цієї моделі високої якості. Але телефон зараз для людини - це те без чого вже просто багато хто не уявляє себе. Тому він із нами скрізь на роботі, у метро в душі тощо. Внаслідок широкої експлуатації навіть найякісніший телефон може зламатися через людський чинник. Він може згоріти через активну експлуатацію, впасти у воду, або його можна просто впустити з балкона. У нашому сервісному центрі «Mobitool» професійна команда майстрів проведе найшвидшу та якіснішу первинну діагностику, яка займе рівно стільки часу, за який ви зможете випити чашку кави.

Найпопулярніші поломки, з якими стикаються наші майстри:

  • Заміна скла
  • Заміна дисплея
  • Заміна акумулятора
  • Заміна розмовного динаміка
  • Заміна поліфонічного динаміка
  • Заміна основної та фронтальної камер
  • Ремонт телефону якщо він не вмикається після падіння
  • Чищення від вологи
  • Заміна корпусу

У сервісному центрі «Mobitool» легко і за короткий час можуть усунути всі вище перераховані поломки. На наших складах завжди є динаміки, роз'ємники, скельця, акумулятори, камери і навіть болтики для ремонту ксіомі редмі нот 5 кращої якості та з гарантією. Всі ремонти проходять максимально швидко, тому що ми розуміємо, що мобільні телефони для багатьох є невід'ємною частиною. У середньому ми можемо виконати будь-який ремонт ксяоми редмінот 5 за день або два, не більше. Сам сервісний центр знаходиться в Києві недалеко від метро Героїв Дніпра на Оболоні, Ви можете приїхати до нас у гості у будь-який день за графіком, вказаним на сайті. Якщо Ви живете не в Києві не засмучуйтесь, у нас є послуга ремонту «Нової Пошти». Реквізити та всю інформацію щодо надсилання телефону «Новою Поштою» ви можете прочитати, перейшовши за посиланням знизу.

Реквізити для відправки «Новою Поштою»

Приклад заміни скла на Xiaomi Redmi Note 5

Коментувати
Xiaomi Xiaomi-2061 Ремонт Xiaomi Redmi Note 5-0 Ремонт Xiaomi Redmi Note 5 | Достойні ціни ⭐ Відмінна якість ✅ Термінова заміна скла ⚡ Гарантія ⌛ Телефонуйте ⏩ ☎️+38(095) 799 32 94
Ремонт Xiaomi Redmi Note 5 Ремонт Xiaomi Redmi Note 5
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 116
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
900 грн.
1550 грн.
від 250 грн.
від 350 грн.
від 250 грн.
600 грн.
300 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
400 грн.
від 250 грн.
від 400 грн.
550 грн.
від 250 грн.
100 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Возможно ли поменять разбитое стекло отдельно от дисплея?
❎Цена указана вместе со стоимостью работы?
❎Дается ли гарантия на ремонт?
❎Какого качества запчасти «оригинал» или «копия»?
❎Можно ли отправить технику нам по «Новой Почте», и какие гарантии что она вернется?