Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 4x - як можна заощадити на ремонті у нашому сервісному центрі

Заміна скла Xiaomi Redmi Note 4x – що це таке? У нашому сервісному центрі Ви можете зробити заміну саме верхнього битого скла, яке зазвичай розбивається при механічному впливі. Дисплей найчастіше в такому випадку залишається цілим. Як зрозуміти, що Ви потребуєте заміни верхнього скла, а не всього модуля в цілому?

Все дуже просто: у цьому телефоні використовується модульна збірка.

Що таке модульна збірка - це одна запчастина в яку входить сам дисплей (що передає картинку) і сенсорне скло (яке відповідає за роботу сенсора). Все це є дисплейний модуль. У нашому сервісному центрі Mobitool можуть замінити скло окремо від дисплея. Ви запитаєте: «Як? Адже це одна запчастина!». Так ось, ми постійно стежимо за технологіями ремонту телефонів, що розвиваються, і купуємо найновіше обладнання. Завдяки цьому, ми маємо спеціальну установку, яка дозволяє розділяти дисплейний модуль на дві різні запчастини.

Ви запитаєте: "А як потім їх з'єднати?" Все просто – у нас є спеціальний апарат, який за заводською технологією з'єднує дисплей із сенсорним склом знову в єдиний модуль. Тоді ви запитаєте: "Навіщо мені все це?", адже простіше поміняти дисплей у зборі. Проблема в тому, що на ринок запчастин в Україну поставляються не оригінальні дисплеї для ремонту даного телефону, і вони значно гірші за заводські. Адже при заміні дисплейного модуля повністю ви втратите контрастність, кут огляду, яскравість, які є не менш важливим фактором у користуванні телефоном.

Погодьтеся, не особливо приємно здати на ремонт красивий яскравий контрастний ксіомі редмі нот 4х, а отримати пристрій з серйозними відмінностями. Для того, щоб уникнути цього, ми власне і почали розвивати цей вид ремонту. При заміні скла, сенсора (тачскріна) ви не втратите всю насиченість кольорів, контрастність або кут огляду. Адже при заміні скла, сенсора ми змінюємо тільки верхню частину, яка відповідає за роботу сенсора, а ваш оригінальний дисплей залишається цілим і продовжує радувати Вас прекрасною роботою не один рік.

Вам достатньо принести ваш телефон на діагностику в надійні руки наших майстрів і лише через 10 хвилин вам скажуть про проблему вашого «електронного» друга. Заміна скла Xiaomi Redmi Note 4x можлива в тому випадку, якщо при механічному або будь-якому іншому впливі на нього не було пошкоджено дисплей. Обійдеться це набагато дешевше, ніж ставити новий модуль.

Заміна дисплея Xiaomi Redmi Note 4х: у яких випадках ремонт неминучий і де найкраще це робити

Заміна дисплея Xiaomi Redmi Note 4х проводиться в сервісному центрі «Mobitool» після ретельної діагностики вашого девайсу. Поки наші професіонали оглядають вашого друга і визначають ступінь пошкоджень, ви можете випити чашку кави і подумати про швидке возз'єднання зі своїм телефоном.

Повна заміна дисплея ксиомі редмі нот 4х, як правило, потрібна, якщо Ваш телефон не показує, видає зображення з червоними смугами або чорними плямами. Головне не бігти купувати новий телефон, зіткнувшись із неполадками, а просто принесіть його нам, і ми Вам допоможемо.

У нашому сервісному центрі «Mobitool» заміна дисплея Xiaomi Redmi Note 4х проводиться на протязі 2-х годин (за наявності деталі), також ми використовуємо спеціальний силіконовий клей для встановлення дисплея у рамку телефону. У нас працюють майстри, через руки яких пройшли тисячі успішно відремонтованих телефонів, тому не варто переживати. Ми надаємо гарантію на виконану роботу та сам дисплей від 30-ти днів.

Ремонт Xiaomi Redmi Note 4х або що робити, якщо улюблений «друг» не вмикається і не реагує на маніпуляції з ним

Ремонт Xiaomi Redmi Note 4х у сервісному центрі «Мобітул» відбувається при використанні тільки якісного обладнання та комплектуючих. Всі роботи проводять майстри з величезним досвідом відновлення телефонів і надають гарантію на будь-який вид ремонту від 30-ти днів.

Смартфони Xiaomi мають гарну якість і досить рідко ламаються самостійно, в основному всі поломки пов'язані з некоректним поводженням, падінням, попаданням вологи або використанням неякісного зарядного пристрою. У нашому «СЦ» Ви можете відремонтувати будь-яку поломку телефону редмінот 4x менше ніж за 2 дні. Якщо з незрозумілої причини, в ході експлуатації, ваш телефон вимкнувся і не хоче вмикатися, то насамперед потрібно провести діагностику. Після неї ми запропонуємо Вам варіанти ремонту за доступною ціною та з гарантією. Вибираючи нас, Ви отримуєте не лише найвигідніші послуги з ремонту телефонів у ціновому співвідношенні, а й якість, яку ми напрацювали за роки нашого існування. Наш сервісний центр знаходиться у Києві на Оболоні недалеко від станції метро Героїв Дніпра. Ми завжди раді Вашому візиту. Якщо у Вас немає можливості приїхати до нас, ми можемо надати послугу доставки вашої техніки по Києву. Для тих, хто знаходиться не в Києві, доступна доставка по «Новій Пошті». Реквізити для надсилання нижче:

Реквізити для відправки «Новою Поштою»

Приклад заміни скла на Xiaomi Redmi Note 4x

Коментувати
Xiaomi Xiaomi-1923 Ремонт Xiaomi Redmi Note 4x-0 Ремонт Xiaomi Redmi Note 4x в Києві на Героїв Дніпра | Заміна розбитого скла окремо від дисплея✅ Телефонуйте ➨ ☎+38(095) 799 32 94
Ремонт Xiaomi Redmi Note 4x Ремонт Xiaomi Redmi Note 4x
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 56
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
650 грн.
950 грн.
від 300 грн.
от 250 грн.
від 250 грн.
250 грн.
300 грн.
від 250 грн.
250 грн.
від 150 грн.
350 грн.
300 грн.
250 грн.
400 грн.
550 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Возможно ли поменять разбитое стекло отдельно от дисплея?
❎Цена указана вместе со стоимостью работы?
❎Дается ли гарантия на ремонт?
❎Какого качества запчасти «оригинал» или «копия»?
❎Можно ли отправить технику нам по «Новой Почте», и какие гарантии что она вернется?