Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Заміна скла Xiaomi Redmi 7A за допомогою інноваційних технологій у Києві

Клієнти сервісного центру Mobilool досить часто звертаються з різного характеру пошкодженнями екранів мобільних пристроїв. Власники смартфону Xiaomi Redmi 7A не є винятком і найчастішим, з чим вони звертаються – заміна пошкодженого скла.

Не всі власники сучасної мобільної техніки ставляться до неї дбайливо. Неакуратне поводження зі смартфоном Ксяомі редмі 7а призводить до серйозних пошкоджень і найчастіше «страждають» скло та екран в цілому. Як правило, таке трапляється в несподіваний і не підходящий момент. Випадкове падіння, удар по екрану, стискання та інші механічні пошкодження негативно позначаються на цілісності пристрою.

Якщо на екрані вашого пристрою раптом з'явилися тріщини, відколи, плями, а зображення нечітке або його зовсім немає – Вам терміново слід звернутися до наших висококваліфікованих фахівців. Майстри нашого сервісного центру «Мобітул» у найкоротший термін проведуть діагностику вашого Xiaomi Redmi 7A та відремонтують пристрій.

Заміна скла Сяомі редмі 7а у нашому СЦ проводиться на інноваційному, професійному обладнанні з використанням високоякісних матеріалів та комплектуючих. Наші кваліфіковані майстри роблять якісний ремонт екрану вашого смартфона, зберігаючи при цьому оригінальну заводську матрицю. З таким підходом до заміни скла на Xiaomi Redmi 7A початкова якість зображення та перенесення кольорів не постраждає. Це означає, що Ваш мобільник ще довго радуватиме своєю безперебійною та якісною роботою.

Що ж може стати приводом якомога швидше звернутися до наших профі з Mobitool?

Почнемо з того, що сама модель смартфона Xiaomi Redmi 7A має досить широкий екран, але дуже комфортна навіть якщо використовувати його за допомогою однієї руки. Якість зображення на дуже високому рівні, як у принципі, і всі характеристики. Зібраний телефон добротно та досить «стійкий» у використанні. Але навіть такому кріпакові періодично потрібна професійна діагностика та ремонт. Адже іноді через необережність свого власника телефон може отримати пошкодження.

Вам терміново слід нести свій Xiaomi Redmi 7A в Мобітул, якщо:

  • З'явилися тріщини, подряпини та сколи на поверхні скла;
  • Тачскрін не працює зовсім або погано реагує на дотики;
  • Плями, смуги або биті пікселі заважають якості зображення;
  • Підсвічування слабке або зовсім не працює;
  • Відсутнє будь-яке зображення на екрані при увімкненому смартфоні.

У нашому сервісному центрі «Mobitool» працюють лише справжні професійні інженери, через руки яких пройшли вже тисячі мобільних пристроїв. Враховуючи особливості будови моделі пристрою та досить тонку та копітку роботу із заміни дисплея ремонт може трохи затягнутися. Проводиться ремонт Вашого телефону тільки після ретельної діагностики, яка не займе багато часу і за наслідками якої будуть виявлені всі недоліки в роботі Вашого Xiaomi Redmi 7а. Такий підхід до ремонту вашого девайсу гарантує повне відновлення та безперебійну роботу телефону на довгі роки.

Що робити, щоб наші майстри зробили ремонт Вашого Сяомі редми 7а у Києві?

Зв'язатися з нашим менеджером за вказаним номером телефону або ознайомитися з інформацією з ремонту та цінами на нашому офіційному сайті.

Сервісний центр «Мобітул» зручно розташований неподалік станції метро Героїв Дніпра у столиці. Якщо Ви проживаєте або перебуваєте в Києві, то зможете дістатися СЦ досить швидко навіть у годину пік. Якщо Ви знаходитесь за межами Києва, то цілком можете скористатися послугами «Нової Пошти».

Звернувшись до сервісного центру «Mobitool» ви отримуєте:

  • Найпрофесійнішу, а головне, якісну діагностику Вашого смартфона;
  • Ремонт пристрою проводиться з використанням інноваційних технологій та якісних комплектуючих;
  • Демократичні ціни на наші послуги;
  • Гарантію на вироблені роботи та комплектуючі;;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Коментувати
Xiaomi Xiaomi-2069 Ремонт Xiaomi Redmi 7A-0 Ремонт Xiaomi Redmi 7A Київ Оболонь ✩ Заміна скла ✅ Заміна екрану ✅ Заміна дисплея ✅ Гарантія ✅ Якість ✅ ✩ Ремонт Сяомі Редмі 7А
Ремонт Xiaomi Redmi 7A Ремонт Xiaomi Redmi 7A
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 54
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
750 грн.
1300 грн.
250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?