Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Заміна скла у телефоні Xiaomi Redmi 7 у Києві на Героїв Дніпра

Заміна скла Xiaomi Redmi 7 - це складна процедура, що вимагає високої майстерності та знань інженера з ремонту телефонів. У нашому сервісному центрі Xiaomi є такі спеціалісти, і найновіше обладнання для заміни скла окремо від оригінального дисплея. Заміну скла на цьому телефоні можна зробити лише якщо дисплей показує без жовтих, чорних плям і сенсор працює по всій площині екрана. Щоб замінити розбите скло, наші інженери акуратно відокремлюють розбите скло дисплея від екрана. Після чищення оригінального дисплея від залишків клею ми склеюємо оригінальний дисплей із новим склом за заводською технологією. Після ремонту смартфон радуватиме Вас не один рік. Ця процедура займає від 3-х годин і проводиться у порядку черги. Якщо Вам потрібна термінова заміна скла за 3 години, ви можете її замовити на нашому сайті або в телефонному режимі. Сервісний центр «Mobitool» знаходиться у Києві на Оболоні недалеко від станції метро «Героїв Дніпра». Ми завжди раді допомогти Вам у ремонті вашого Ксіомі Редмі 7 за найнижчою ціною з гарантією на роботу і саму деталь.

Як зрозуміти, що потрібна заміна дисплея (екрана) на телефоні Ксіомі Редмі 7?

Не завжди під час експлуатації вдається уникнути механічних пошкоджень телефону. Іноді після падіння телефон перестає показувати, або показує з чорними плямами або смугами. Єдиний спосіб усунути цей дефект - заміна дисплея в зборі з сенсорним склом. Заміна дисплейного модуля займає 2 години у порядку черги. Так само, як і з сенсорним склом, є терміновий ремонт протягом години за наявності дисплея в сервісному центрі. На наших складах завжди є дисплеї найкращої якості на ринку запчастин в Україні та Китаї. Після встановлення дисплейного модуля Ви отримаєте гарантію від 30-ти днів на повну працездатність нашої запчастини та на роботу по вклейці. Для того, щоб замінити дисплей на Оболоні, Вам доведеться приїхати до нас до сервісного центру, який знаходиться в пішій доступності від метро Героїв Дніпра. Якщо у Вас немає можливості приїхати до нас, Ви можете скористатися послугою доставки вашого пристрою кур'єром по Києву. Дану послугу можна замовити на нашому сайті, залишивши заявку, або зателефонувавши на один з наших номерів. Для інших міст ми пропонуємо доставку техніки через нову пошту.

Реквізити для відправки «Новою Поштою»

Коментувати
Xiaomi Xiaomi-2062 Ремонт Xiaomi Redmi 7-0 Ремонт Xiaomi Redmi 7 в Києві на Героїв Дніпра | Термінова заміна скла окремо від екрана з гарантією✅ Телефонуйте ➨ ☎+38(095) 799 32 94
Ремонт Xiaomi Redmi 7 Ремонт Xiaomi Redmi 7
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 55
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
850 грн.
1400 грн.
250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?