Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт Xiaomi Redmi 6A: з якими поломками найчастіше звертаються наші клієнти

Ремонт Xiaomi Redmi 6A, як і всі апарати цієї марки зроблений на совість, але, як і будь-яка техніка схильний до поломок. Найчастіше до нас приходять власники телефонів, які неакуратно ставилися до своїх смартфонів. Роняли їх на землю чи у воду, що й призвело до поломок та «глюків». Як правило, самі по собі Xiaomi ламаються вкрай рідко, оскільки початкова збірка дуже якісна.

У яких випадках потрібно терміново нести телефон до нас у сервіс?

  • Коли у ваш апарат потрапила волога;
  • Коли ваш "улюбленець" перестав показувати зображення або показує, але з чорними плямами;
  • Перестав заряджатися або погано тримає заряд;
  • Деформація корпусу;
  • Перестав працювати динамік;
  • Треснуло скло після сильного удару або іншої механічної дії.

Відмінною рисою ремонту ксіомі редмі 6а і в принципі інших моделей цього бренду є те, що батарея знаходиться всередині і її не так просто витягнути. Тому навіть неабияка заміна «батареєчки» не повинна проходити самостійно, краще звернутися до професіоналів. Для ремонту Xiaomi Redmi 6A ми використовуємо запчастини та комплектуючі лише високої якості. Тому ми одні з найкращих, хто проводить ремонт ксіомі у Києві та по всій Україні.

Заміна скла Xiaomi Redmi 6A: міняємо лише «тачскрин», а не весь модуль

Заміна скла Xiaomi Redmi 6A дуже складний, але водночас економічний ремонт. Тут дуже важливий момент – вчасно зроблена якісна діагностика телефону нашими майстрами. Вони її роблять якихось 10-15 хвилин і відразу після, запропонують найкращий варіант для відновлення вашого смартфона. Особливість цієї моделі телефону в тому, що у нього модульне складання – це коли сенсор та дисплей одна єдина запчастина. Щоб зробити найскладнішу роботу з поділу модуля і замінити тільки саме сенсорне скло ксиомі редмі 6а, знадобиться рідкісне професійне обладнання. На такому якраз і працюють наші профі із сервісного центру «Мобітул». За допомогою спеціального пристрою вони спочатку роз'єднують дисплейний модуль на пошкоджене сенсорне скло та екран. Потім ставиться цілий "тачскрин", який "склеюється" назад в єдиний модуль використовуючи професійне обладнання. Майстерами нашого «СЦ» настільки ювелірно буде проведена копітка заміна скла Xiaomi Redmi 6A, що ви навіть не помітите жодних зовнішніх змін і працюватиме він як новенький.

Чому ми так часто акцентуємо увагу на такому виді ремонту Xiaomi? Тому що в Україні оригінальних дисплеїв немає, тому що до нашої країни поставляються лише неоригінальні запчастини. Як правило, «нерідні» набагато гірші за якістю і при такій заміні, зображення змінює свою насиченість кольору та контрастність.

Наші майстри змінюють тільки верхні скло, а сам дисплей залишається «рідним» і буде ще дуже довго Вас радувати своєю справною роботою. Заміна скла Xiaomi Redmi 6A може бути проведена тільки в тому випадку, якщо при механічному або іншому зовнішньому впливі залишився цілим і неушкодженим безпосередньо дисплей телефону. Такий вид ремонту коштує Вам набагато дешевше, ніж повна заміна всього модуля.

Заміна дисплея Xiaomi Redmi 6A: що робити, якщо все-таки пошкоджений дисплейний модуль?

Заміна дисплея Xiaomi Redmi 6A "процедура" не з найдешевших, тому спочатку слід провести ретельну діагностику в нашому сервісному центрі. Після її проведення, Вам розкажуть і пояснять, що робитимуть з вашим апаратом, щоб він заробив як і раніше за найнижчими цінами в Києві та Україні.

У яких випадках проводиться повна заміна дисплейного модуля Xiaomi Redmi 6A?

Коли Ваш телефон видає зображення з перешкодами, якісь плями або просто нічого не показує, тоді несіть апарат у наш сервісний центр «Мобітул». Повна заміна дисплейного модуля Xiaomi Redmi 6A в нашому СЦ проводиться від 2-х годин, за умови, що потрібна деталь є на складі. На всю виконану нашими майстрами роботу та деталь ми даємо Вам гарантію від 30 днів.

Якщо ж у вас поломка вашого телефону, але Ви проживаєте не в Києві, то «Новою поштою» ви можете надіслати свій ксіомі або будь-який інший апарат нам.

Реквізити для відправки «Новою Поштою»

Коментувати
Xiaomi Xiaomi-2055 Ремонт Xiaomi Redmi 6A-0 Ремонт Xiaomi Redmi 6A в Києві на Героїв Дніпра. Кваліфікована заміна скла, сенсора окремо від дісплея✅ Телефонуйте ➨ ☎+38(095) 799 32 94
Ремонт Xiaomi Redmi 6A Ремонт Xiaomi Redmi 6A
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 55
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
700 грн.
1250 грн.
650 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
350 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
400 грн.
350 грн.
400 грн.
500 грн.
400 грн.
250 грн.
400 грн.
350 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?