Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт Xiaomi Redmi 5: "воскресити" чи бігти за новим? Як якісна діагностика може позбавити зайвих витрат

Ремонт Xiaomi Redmi 5 не часто затребуваний через гарну збірку цього телефону. Але все навіть дуже якісно зроблене, рано чи пізно ламається через падіння чи попадання вологи. У нашому сервісному центрі «Mobitool» Ви можете зробити професійну діагностику свого девайсу, а також за максимально короткий час у нас провести ремонт Xiaomi Redmi 5 за доступними цінами. Наші професіонали проведуть первинну перевірку на протязі всього 10-15 хвилин максимум і розкажуть на скільки серйозно пошкодження вашого девайсу і як допомогти «другу». Ремонт Xiaomi Redmi 5 у сервісному центрі «Mobitool» проводиться командою найкращих майстрів не лише у Києві, а й по всій Україні. Професіонали нашого сервісу працюють виключно з якісними комплектуючими та найкращими матеріалами (дисплеї, акумулятори, шлейфи, камери, роз'єми зарядки та сенсорне скло), а також на новітньому спеціалізованому обладнанні. За унікального балансу наших низьких цін, така умова дає 100% гарантію на якісний ремонт вашого кишенькового девайсу, навіть якщо випадок дуже складний. Перевірити це можна, скориставшись послугами нашого сервісу та переконатися, що Ваш Xiaomi Redmi 5 точно в найнадійніших, професійних руках і незабаром «піде на поправку».

Замена стекла Xiaomi Redmi 5

Заміна скла Xiaomi Redmi 5 – одна з найпопулярніших і найчастіших послуг для цієї моделі

Заміна скла Xiaomi Redmi 5 досить складний вид ремонту, для цього потрібне спеціальне обладнання та наявність професійних майстрів. У нашому сервісному центрі це все є! Ми пропонуємо послугу заміни розбитого скла дисплея максимально швидко та з гарантією на роботу та деталь. Цю процедуру можна зробити лише тоді, коли на Вашому телефоні після падіння розбився дисплей, але зображення відображається коректно без битих пікселів та чорних плям, а також працює сенсор. Заміна скла на телефон Ксіомі Редмі 5 дуже популярна послуга, в основному б'ється тільки скло, а дисплей продовжує працювати. У сервісному центрі «Mobitool» без особливих зусиль можуть замінити Ваше розбите скло дисплея на нове так що ви і не помітите різниці між Вашим телефоном та новим з прилавка.

Заміна екрану Xiaomi Redmi 5, що робити, якщо картинка більше не показується?

Заміна екрану Xiaomi Redmi 5 також популярний вид ремонту. В основному вона потрібна, коли телефон отримав сильні пошкодження, і зображення перестало відображатися або показує з чорними плямами. У нашому сервісному центрі завжди є дисплейні модулі для заміни екрану. Всі дисплеї на наших складах максимально кращої якості, які можна придбати в Україні або в Китаї. Сам ремонт проходить близько 2-х годин за наявності деталі. Ми розуміємо, як сучасній людині складно залишитися без телефону та здійснюємо ремонти із заміни дисплея максимально швидко. Для людей, яким складно залишитися без телефону на 2 години ми пропонуємо підмінний фонд – це пристрій, яким ви користуватиметеся, поки ми робимо Ваш телефон. І ця послуга абсолютно безкоштовна! На виконану роботу із заміни дисплея на Ксіомі Редмі 5 Ви отримаєте від 30 днів гарантії на роботу та замінену запчастину в цілому. Після ремонту в сервісному центрі «Mobitool» Ваш телефон радуватиме Вас ще один рік чудовою роботою без глюків. Якщо ви живете не в Києві і у вас розбився дисплей на телефоні Ксіомі Редмі 5, ви можете спокійно відправити його нам через Нову Пошту. Ця процедура займе на два дні більше часу, а натомість ви отримаєте максимальну якість ремонту в Україні на цю модель телефону.

Реквізити для відправки пристрою Новою Поштою

Контакти для зв'язку з адміністратором 

Коментувати
Xiaomi Xiaomi-1918 Ремонт Xiaomi Redmi 5-0 Ремонт Xiaomi Redmi 5 в Києві на Героїв дніпра | Якісна заміна скла окремо від дисплея✅ Телефонуйте➨ ☎+38(095) 799 32 94
Ремонт Xiaomi Redmi 5 Ремонт Xiaomi Redmi 5
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 56
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
700 грн.
1000 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
350 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
350 грн.
250 грн.
650 грн.
300 грн.
від 300 грн.
400 грн.
350 грн.
100 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Возможно ли поменять разбитое стекло отдельно от дисплея?
❎Цена указана вместе со стоимостью работы?
❎Дается ли гарантия на ремонт?
❎Какого качества запчасти «оригинал» или «копия»?
❎Можно ли отправить технику нам по «Новой Почте», и какие гарантии что она вернется?