Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 20.00
Сб. 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Що робити, якщо всередину вашого Xiaomi Mi Mix 2s випадково потрапила волога?

Це той випадок, коли інженери нашого сервісного центру Mobilool рекомендують доставити постраждалого якнайшвидше. При такому пошкодженні, коли рідина потрапляє всередину корпусу Вашого мобільного телефону, необхідно термінове чищення та ремонтні роботи. Ремонт Xiaomi Mi Mix 2s проводиться нашими професіоналами в такому разі, проводиться в терміновому порядку, щоб волога не встигла завдати смартфону колосальної шкоди. Тому, чим швидше Ви доставите нам Ваш пошкоджений вологою Xiaomi Mi Mix 2s, тим більше ймовірностей на його 100% відновлення після ремонту, а можливо, буде достатньо профілактики деяких окремих запчастин смартфона.

Відома велика кількість випадків, коли після потрапляння рідини всередину телефону він зберігав усі свої функції, але, наприклад, залишаються розводи від висохлої води на самому дисплеї. Такий дефект заважає насолоджуватися чітким зображенням на екрані Вашого Xiaomi Mi Mix 2s і в такому разі вкрай необхідна заміна дисплея Ксяомі Мі Мікс 2s.

Якщо зволікати з відвідуванням нашого СЦ, волога, що потрапила всередину, почне викликати окислення внутрішніх елементів і запчастин. Це призведе до неможливості відновлення функцій Вашого Xiaomi, але професійні інженери з Mobilool готові взятися за ремонт абсолютно будь-якої складності, навіть якщо він здається неможливим.

Переваги своєчасної заміни скла на Xiaomi Mi Mix 2s

Послуга із заміни скла одна з найчастіших на цій моделі ксяомі. Цей елемент поруч із самим дисплейним модулем вважається найуразливішою частиною Xiaomi Mi Mix 2s. Своєчасна заміна скла може захистити Вас від поломки екрана та повної заміни модуля, яка обійдеться вам набагато дорожче.

Втрата працездатності самого екрану може бути не тільки від випадкового удару чи падіння, потрапляння вологи, а й від непрофесіоналізму майстра, якому ви довірилися. Тому ідеальним рішенням буде заміна скла в Мобітул.

Особливість даної моделі смартфона в тому, що тут неможливо замінити дисплей окремо від тачскріну. Тільки саме захисне скло чи весь модуль повністю.

Звернення до сервісного центру «Mobitool», гарантує вам найякіснішу та ретельнішу діагностику вашого мобільного пристрою, а найголовніше безкоштовно. Наші профі проведуть після діагностування та погодження з Вами ціни, найпрофесійніший ремонт, використовуючи найпередовіші технології та якісні матеріали. Час ремонту залежить від наявності потрібних матеріалів і запчастин на складі центру, але як правило не займає багато часу. Ви можете відмовитися від проведення ремонтних робіт, якщо Вас не влаштовують сума оплати ремонту або терміни.

Для Вашої зручності ми відкрили цілий сайт, де ви можете ознайомитись із прейскурантом наших цін на всі моделі смартфонів різних марок. Також Ви завжди можете звернутися до нас за вказівним на нашому сайті номером або надіслати свій мобільний пристрій «Новою поштою», а також скористатися послугою кур'єрської доставки по місту.

Реквізити для відправлення «Новою Поштою»

Коментувати
Xiaomi Xiaomi-2060 Ремонт Xiaomi Mi Mix 2s-0 Ремонт Xiaomi Mi Mix 2s на Героїв Дніпра | Термінова заміна скла окремо від дисплея ✅ Телефонуйте ➨ ☎+38(095) 799 32 94
Ремонт Xiaomi Mi Mix 2s Ремонт Xiaomi Mi Mix 2s
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 59
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
900 грн.
2100 грн.
350 грн.
350 грн.
600 грн.
500 грн.
від 250 грн.
550 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
300 грн.
650 грн.
від 250 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?