Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт Xiaomi Mi A3

Без телефону, як без рук? А якщо він зламався? Купувати новий Сяомі не завжди є нагодою, а куди частіше і бажання у власників немає. Контакти, файли, програми та багато іншого зберегти дуже хочеться. Та й без телефону довго сидіти не можна. Найкраще рішення в такій ситуації – віддати в ремонт Xiaomi Mi A3 у сервісний центр Mobitool.

Швидкий, якісний та доступний ремонт смартфонів Сяомі

Майстерня Mobitool - це максимально швидко та якісно виконані роботи будь-якої складності з використанням якісних комплектуючих. Ціни на ремонт Xiaomi цілком адекватні. Якщо відлетіла задня кришка або тріснув корпус, заміна на новий корпус обійдеться близько 600 грн., а замінити стару кришку оригінальною коштує 500 грн. Діагностика проводиться безкоштовно, якщо ви довірите подальшу заміну компонентів свого гаджета майстрам сервісу Mobitool.

Що, як, чому ламається у моделях Mi A3 Сяомі?

Найчастішою проблемою, з якою звертаються власники, є неробочий екран. Це хвора тема для всієї сенсорної техніки, тому що це її лицьова частина та найважливіша складова телефону.

Екран смартфона

Має 2 складові:

  • Скло (є верхнім шаром поверх матриці і захищає її від пошкоджень);
  • Дисплей (Також називається матрицею, пристрій формування зображення).

У Mobitool вартість заміни скла на моделі Сяомі складає 650 – 1200 грн. Час, необхідний такий ремонт дисплея займає від трьох годин. Це найбільш популярна послуга, і причиною цього є механічні пошкодження/тиск на поверхню екрана (коли телефон лежить у кишені штанів). Тачскрін бере на себе практично весь удар при падінні.

Так як матриця знаходиться прямо за склом, то її поломка є рідкішим явищем. І причиною може бути як зовнішній фактор, так і внутрішній. Заміна дисплея коштуватиме дорожче та тривалість роботи збільшиться.

Кнопки, батареї, мікрофони, рознімання можна недорого і швидко полагодити в сервісі Mobitool

Зламані кнопки фахівці замінять за 30 – 60 хвилин. Це також одна з частих поломок, і причиною здебільшого стають удари під час падіння мобільного. Чохли захищають бічні частини та задню кришку пристрою. Кнопки для зручності експлуатації залишаються без захисту. Їхній ремонт чи заміна коштуватиме від 250 грн.

Умови експлуатації багато в чому впливають стан техніки. На мікрофон може потрапити волога, що призводить до окислення мембрани. Також може забитися пил в отвір динаміка. Ціна заміни становитиме від 250 до 500 грн.

Крім всього вищезгаданого з питань ремонту звертаються власники Xiaomi Mi A3 і з такими проблемами:

  • неробоча основна/фронтальна камера;
  • батарея не заряджається зовсім або швидко розряджається;
  • необхідність перепрошивки пристрою;
  • скидання пароля;
  • заміна роз'єму для заряджання через usb;
  • неполадки з роз'ємом для навушників;
  • смартфон був утоплений.

Відновлення смартфона після потрапляння вологи

Утоплений мобільний — проблема, з якою кожному доводилося стикатися щонайменше один раз у житті. Поспішати розлучатися з улюбленим гаджетом після такої події не варто. У сервісному центрі чищення та відновлення після влучення вологи обійдеться від 250 до 500 грн. Це набагато дешевше, ніж покупка нового пристрою. Важливо повідомити майстра, чим саме воно залите. Від мінеральної чи морської води контакти всередині окислюються набагато швидше. Але для фахівців і такий ремонт не проблема. У Mobitool повернуть ваш Xiaomi Mi в ідеальний робочий стан.

Коментувати
Xiaomi Xiaomi-2070 Ремонт Xiaomi Mi A3-0 Якісна заміна дисплея, скла на телефоні Ксіомі Мі А3 з гарантією на запчастину і роботу ✅ Телефонуйте ➨ ☎+38(095) 799 32 94
Ремонт Xiaomi Mi A3 Ремонт Xiaomi Mi A3
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 65
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
1000 грн.
4200 грн.
400 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
350 грн.
650 грн.
750 грн.
від 250 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?