Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Професійна заміна скла Xiaomi Mi A2 на найкращому обладнанні у Києві

Заміна скла Ксяомі Мі А2 у сервісному центрі «Mobitool» провадиться тільки на новітньому устаткуванні за допомогою досвідчених інженерів. Будь-яка відновна дія щодо Вашого мобільного пристрою в руках наших профі – гарантія суворої відповідності всім нормам якісного ремонту, що відповідає рекомендаціям виробника Xiaomi Mi a2. Абсолютно всі комплектуючі та матеріали, що використовуються, відповідають найвищим стандартам, що дає гарантію практично на 100% відновлення Вашого гаджета.

Виробники сучасних мобільних пристроїв використовують тренд широкоформатних екранів, що не додає міцності скла. Самі гаджети через цю тенденцію стають дедалі вразливішими.

Найчастіша проблема, з якою звертаються до нас у Мобітул власники Ксяомі Мі А2 – пошкодження скла на екрані мобільного пристрою.

Чому проблема розбитого скла така актуальна саме зараз?

Все тому, що екрани стають все більшими. Рамок практично немає, і фактично нічого не захищає ваш смартфон від зовнішнього впливу, особливо, якщо Ви не носите гаджет в чохлі. Зрозуміло, що і він не дає 100% захисту, але хоча б є ймовірність, що екран залишиться цілий.

Що може стати негайною причиною звернення до Mobitool власників Xiaomi Mi a2?

Звичайно ж перше місце серед звернень з ремонту та заміни скла на Ксяомі Мі А2 займає звернення після падіння гаджета. Такий казус відбувається найчастіше через неуважність та необережність власників мобільних пристроїв. Також вагомим приводом до звернення може стати потрапляння будь-якої рідини на пристрій, який небезпечний не лише поломкою екрана, але й окисленням внутрішніх комплектуючих. Окислення може призвести до ще більших пошкоджень, якщо вчасно не звернутися до професійних майстрів, таких як наші інженери з Мобітул. Важливо розуміти власнику будь-якого смартфона, що своєчасне звернення до СЦ навіть із незначною поломкою, такою як перешкоди в динаміці, періодично пропадає мережа чи Інтернет-з'єднання – гарант більш позитивного результату при відновленні.

Важно понимать владельцу любого смартфона, что своевременное обращение в СЦ даже с незначительной поломкой, такой как помехи в динамике, периодически пропадает сеть или Интернет-соединение - гарант более положительного результата при восстановлении.

Чому ремонт та заміна скла Xiaomi Mi a2 найкраще робити саме у нашому сервісному центрі?

По-перше, ми одні з найкращих СЦ по всій Україні. У Мобітул використовується тільки найновіше та найкраще обладнання для заміни скла та ремонту на Ксяомі Мі А2 і не тільки. Наші професіонали проводять найшвидшу та ретельнішу діагностику Вашого пристрою, при цьому абсолютно безкоштовно. За підсумками діагностування Вам розкажуть про те, що саме пошкоджено, який саме потрібен ремонт та заміна деталей, скільки це буде коштувати та в які терміни буде виконано.

Якщо пошкодження отримано від потрапляння рідини, всі деталі та комплектуючі Вашого Xiaomi Mi a2 висушуються в спеціальному приладі за допомогою ультразвуку. Також проводиться очищення спеціальними матеріалами, щоб запобігти корозії елементів. Якщо після просушки відновити роботу екрану Ксяомі Мі А2 не вдалося, інженери з Mobitool змінюють його на новий.

Після кожного ремонту ми даємо гарантію на проведену роботу з відновлення та використані в процесі комплектуючі. Також у нас є певна система знижок, яку можна уточнити у нашого менеджера за вказаним телефоном.

Скористатися нашими послугами можна навіть якщо ви не знаходитесь у Києві або дуже зайняті та не можете відвідати безпосередньо сам сервісний центр. Все це можна організувати за допомогою Нової Пошти та її кур'єрської доставки. Всі умови також описано на нашому сайті.

Перебуваємо ми за кілька хвилин від метро на Героїв Дніпра і дістатися до нас завдяки цьому можна навіть у годину пік.

Коментувати
Xiaomi Xiaomi-2078 Ремонт Xiaomi Mi A2-0 Ремонт Ксіомі Мі А2 Героїв Дніпра | Термінова заміна Розбита скла за Заводська технологією ☝ Телефонуйте ➨ ☎+38(095) 799 32 94
Ремонт Xiaomi Mi A2 Ремонт Xiaomi Mi A2
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 62
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
750 грн.
1500 грн.
300 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
300 грн.
300 грн.
650 грн.
від 250 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?