Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Mobitool використовує новітні технології для заміни скла XIAOMI MI 8

Екран будь-якого смартфона - найвразливіша його частина. Тому заміна скла - це один із найпоширеніших видів ремонтних робіт у нашому сервісному центрі.

У той час коли основна частина майстерень Києва все ще використовує для відновлення скла Xiaomi Mi 8 поширену технологію LOCA, наші дипломовані майстри вже користуються новинками у сфері ремонту мобільної техніки. Такий підхід у роботі потребує високого рівня знань, професійних навичок та дорогої інноваційної техніки. І це все для ремонту гаджетів.

У сервісному центрі «Mobitool» будь-який ремонт, тим більше заміна скла Сяомі Мі 8, проводиться лише дипломованими інженерами за допомогою найновіших матеріалів, інструментів та технологій.

Якщо тачскрин Вашого Мі 8 раптом вийшов з ладу або Ви випадково його пошкодили, то скоріше звертайтеся до нашого СЦ, де в найкоротші терміни ваш екран знову порадує вас своїм блиском та зображенням без перешкод. Для заміни скла на Xiaomi Mi 8 ми використовуємо найінноваційнішу методику в ремонті мобільних телефонів - приклеювання скла на ОСА-клей. Це технологія використання інноваційної плівки замість рідкого клею, тобто методики LOCA.

ЯК Ж ДІЗНАТИСЯ, ЩО СКЛО ВАШОГО СЯОМІ МІ 8 ВИМАГАЄ ТЕРМІНОВОЇ ЗАМІНИ?

Зазвичай досить візуально оцінити стан скла екрану Вашого мобільного пристрою, тому що у 80% випадків звернення наших клієнтів – механічне пошкодження скла внаслідок випадкового падіння, удару об тверді поверхні чи стискання. Але у будь-якому разі інженер нашого «Mobitool» проведе професійну, ретельну діагностику вашого смартфона на виявлення інших можливих пошкоджень.

Своєчасна та якісна діагностика Вашого мобільника нашими профі, дозволяє у найкоротші терміни усунути будь-яку його поломку, чи то тріщини, відколи, подряпини чи інші недоліки в роботі екрану Ксяомі Мі 8.

ЧИМ ЩЕ ВАЖЛИВА СВОЄЧАСНА ПРОФЕСІЙНА ДІАГНОСТИКА ЕКРАНА XIAOMI MI 8?

На сьогоднішній день, не дивлячись на заявлену високу міцність і ступінь захисту, екрани всіх смартфонів залишаються частинами Ваших мобільних девайсів, що найчастіше ремонтуються.

Якщо на екрані Вашого Сяомі Мі 8 з'явилися дивні плями, тріщини, подряпини або помутніло зображення – Вам терміново потрібно «здати» гаджет у золоті руки професіоналів сервісу «Мобітул». Будь-яке пошкодження мобільного пристрою – це свідчення його несправності та потребує ретельного огляду. Адже лише своєчасна діагностика мобільної техніки мінімізує Ваші витрати на ремонт чи заміну скла та екрану Сяомі Мі 8.

Щоб зрозуміти, які пошкодження є на Вашому мобільному телефоні та визначити подальші дії у відновлювальних роботах, професійним майстрам нашого сервісу потрібно менше півгодини. За результатами ретельної діагностики Вашого смартфона наш майстер вирішить, чи потрібно міняти скло Xiaomi Mi 8 або встановлювати повністю новий тачскрин. Після проведення ремонтних маніпуляцій наш інженер протестує роботу всіх функцій Вашого смартфона і тільки після цього менеджер сповістить Вас, що можна забирати вже готовий до роботи пристрій.

ЯКІ ЩЕ ФАКТОРИ МОЖУТЬ ВПЛИВАТИ НА РОБОТУ СЯОМІ МІ 8?

Причини поломки або поганої роботи будь-якої функції Вашого смартфону можуть бути різні, але якщо хоч щось зі списку нижче змушує Вас задуматися «А чи точно мій мобільник виправлений?», тоді терміново біжіть у Mobitool.

Топ причин поломки Ваших смартфонів
  • Випадкове падіння пристрою на тверду поверхню;
  • Попадання вологи під корпус телефону;
  • Частинки пилу та сміття, що потрапили на динамік або в роз'єм;
  • Поява перешкод у звуку;
  • Неякісне зображення або дивні смуги та плями на екрані;
  • Мережа не ловить;
  • Інтернет тупить";
  • Не заряджається акумулятор і т.д.

Наш сервісний центр зручно розташований поряд з Метро на Героїв Дніпра у Києві. Добиратися до нас можна досить швидко навіть у годину пік, хоч на метро, ​​хоч на тролейбусі чи маршрутці. А якщо Ви знаходитесь не в Києві, тоді найзручніше скористатися послугами Нової Пошти та відправити свою техніку до нас за допомогою кур'єра. Детальну інформацію щодо цін або ремонту Ви можете уточнити на нашому сайті або у нашого менеджера, зателефонувавши за вказаним номером телефону.

Коментувати
Xiaomi Xiaomi-1892 Ремонт Xiaomi Mi 8-0 Ремонт Xiaomi Mi 8 в Києві на Героїв Дніпра | Заміна скла ✅ Заміна сенсора ✅ Заміна дисплея ✅ Заміна екрана ✅ Телефонуйте➨ ☎+38(095) 799 32 94
Ремонт Xiaomi Mi 8 Ремонт Xiaomi Mi 8
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 62
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
850 грн.
1800 грн.
3400 грн.
4350 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
750 грн.
600 грн.
500 грн.
від 250 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?