Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт Xiaomi Mi 11

У цій статті ми розповімо, як проходить ремонт Xiaomi Mi 11 у нашому сервісному центрі “Mobitool”.

Наш сервісний центр спеціалізується на ремонті мобільних телефонів Xiaomi. Наші інженери постійно покращують свої знання, тому можете не перейматися якістю роботи. У нас завжди в наявності всі необхідні запчастини для ремонту такі як:

 • скла для переклеювання (зберігаючи рідний дисплей);
 • дисплейні модулі різної якості (оригінал / хороша копія);
 • модулі основної камери;
 • модулі передньої камери;
 • поліфонічні та розмовні динаміки;
 • мікрофони;
 • рознімання зарядки;
 • задні кришки корпуса;
 • нові акумулятори;
 • захисне скло на камеру;
 • нові мікрофони.

Також наш сервісний центр "Mobitool" працює з найбільшими постачальниками запчастин у Києві та Китаї. Ми завжди отримуємо найкращі запчастини за якістю та ціною. Завдяки власному складу запчастин, всі ремонти проводиться максимально швидко.

Як проходить ремонт Xiaomi Mi 11 у сервісному центрі "Mobitool"?

Для того, щоб скористатися нашими послугами та здійснити ремонт Xiaomi Mi 11, , Вам потрібно доставити телефон до нас у сервісний центр. Ви можете приїхати самостійно до нас у сервіс за адресою, вказаною на нашому сайті. Або ж можна надіслати свій зламаний телефон Новою Поштою. Також ми можемо надіслати вам власного кур'єра, який доставить ваш телефон до нас у майстерню. Варіантів багато, Вам залишається вибрати, який більше підходить.

Як тільки пристрій буде в нас, починається весь процес. Насамперед відбувається процес оформлення пристрою, менеджер оглядає мобільний телефон і записує всі скарги на його роботу. Після етапу запису пристрій передається майстру діагностику.

Майстер проводить первинну діагностику на наявність несправностей, цей процес займає в середньому 30 хвилин. Після того, як поломка виявлена, наш менеджер зв'язується із замовником і пропонує варіанти ремонту. Велику кількість поломок ми можемо усунути протягом години, але іноді потрібно буде залишити пристрій (максимум на 1-2 дні).

У нашій майстерні працюють виключно професіонали своєї справи, тому можете не перейматися ремонт Xiaomi Mi 11. Запевняю Вас, ми зробимо все на найвищому рівні та з гарантією.

Який найчастіший ремонт Xiaomi Mi 11

Компанія Xiaomi одна з провідних виробників мобільних телефонів у всьому світі. Телефони цього бренду відрізняються надійністю та якістю. І смартфон Xiaomi Mi 11 – не виняток. Мобільний телефон дуже добре. Але це не означає, що телефон не можна зламати. Найчастішим зверненням з питання ремонту Xiaomi Mi 11 - це заміна скла дисплея. При падінні з висоти є ймовірність, що розіб'ється тільки верхнє скло, а екран залишиться робочим. Сервісний центр "Mobitool" робить якісно заміну скла на Xiaomi Mi 11. Ця робота проводиться в умовах максимально наближених до заводських. Тому після ремонту ви не помітите різницю між вашим телефоном та новим з вітрини.

Звертайся до нас до сервісного центру "Mobitool", і ми обов'язково зробимо якісно ремонт Xiaomi Mi 11.

Коментувати
Xiaomi Xiaomi-2199 Ремонт Xiaomi Mi 11-0 Терміновий ⚡ ремонт Xiaomi Mi 11 за доступною ціною ✅ Оригінальні запчастини ⭐ Гарантія від 30 днів ⌛ Доставка кур'єром по Києву 🚗 Телефонуйте ☎️
Ремонт Xiaomi Mi 11 Ремонт Xiaomi Mi 11
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 53
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
1800 грн.
14450 грн.
750 грн.
850 грн.
від 350 грн.
від 350 грн.
від 350 грн.
від 450 грн.
від 350 грн.
від 450 грн.
від 450 грн.
від 350 грн.
від 350 грн.
від 450 грн.
від 100 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Возможно ли поменять разбитое стекло отдельно от дисплея?
❎Цена указана вместе со стоимостью работы?
❎Дается ли гарантия на ремонт?
❎Какого качества запчасти «оригинал» или «копия»?
❎Можно ли отправить технику нам по «Новой Почте», и какие гарантии что она вернется?