Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт Samsung Galaxy A02

Сервісний центр "Mobitool" виконує ремонт Samsung Galaxy A02 у Києві на професійному рівні. На всі ремонти ми надаємо гарантію від 30 днів. У нашому сервісному центрі є запчастини різної якості, як оригінали, так і копії високої якості.

Заміна скла Samsung Galaxy A02

Дуже часто після падіння або іншої механічної дії екран продовжує працювати, але скло розбите. Якщо у Вас такий випадок, ми можемо запропонувати Вам послугу заміни скла окремо від оригінального дисплея. Цей процес проводиться за процедурою схожою на заводську, тому якість склеювання на високому рівні. Виконати такий ремонт можна тільки в тому випадку, якщо Ваш дисплей показує без спотворень і темних плям, а сенсор працює по всій площині.

Заміна дисплея Samsung Galaxy A02

Цей ремонт проводиться, якщо після механічного впливу екран мобільного телефону перестав показувати або почав показувати зі спотвореннями. Спотворення можуть бути різного типу, починаючи від темних плям, закінчуючи різноколірними смугами. Також заміну дисплея роблять якщо сенсор перестав коректно працювати або з'явилися мимовільні натискання.

Чому варто робити ремонт Samsung Galaxy A02 у нашому сервісному центрі?

У сервісному центрі "Mobitool" працюють професійні інженери з досвідом ремонту від 5 років. У нас є власний склад, який дозволяє нам здійснювати термінові ремонти. Ми купуємо запчастини найкращої якості. Наші інженери працюють на професійному устаткуванні. Ми надаємо послугу кур'єрської доставки Вашої техніки по Києву. Для іногородніх є можливість відправлення Вашої техніки через Нову Пошту.

Звертайтеся швидше до нас у сервісний центр “Mobitool” за якісним та недорогим ремонтом Вашого телефону.

Коментувати
Samsung Samsung-2256 Ремонт Samsung Galaxy A02-0 Терміновий ⚡ ремонт Samsung Galaxy A02 у Києві ⭐️ Якісна безкоштовна діагностика ✅ Виїзд кур'єра по Києву ✅ Телефонуйте ⏩ ☎️(095) 7993294
Ремонт Samsung Galaxy A02 Ремонт Samsung Galaxy A02
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 84
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
850 грн.
1400 грн.
650 грн.
650 грн.
450 грн.
450 грн.
350 грн.
350 грн.
400 грн.
350 грн.
750 грн.
500 грн.
350 грн.
300 грн.
від 250 грн.
350 грн.
від 300 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?