Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Заміна скла OnePlus 3 3T можлива!

Заміна скла OnePlus 3 3T – це складна процедура, яка передбачає заміну розбитого сенсорного скла окремо від дисплея. Здійснити цю процедуру можливо, якщо на Вашому телефоні працює сенсор по всій площині і зображення передається без спотворень і чорних плям. Ми встановлюємо дисплейне скло найкращої якості на ринку запчастин в Україні та Китаї. Єдина відмінність між копією та оригінальним склом – це відсутність олеофобного покриття. Це можна легко компенсувати, наклеївши захисне скло. Щільність та товщина даного скла ні чим не відрізняється від оригінального. Також і сама процедура максимально наближена до заводської. Для ремонту ми використовуємо спеціальне обладнання, яке дозволяє дотримуватись високої якості склеювання дисплейного модуля. Ми використовуємо лише якісні витратні матеріали. Завдяки цьому Ви не помітите різниці між оригінальною запчастиною та нашою.

Замена стекла OnePlus 3T

Заміна скла OnePlus 3 3T чи заміна дисплейного модуля?

Ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам змінювати лише скло для того, щоб зберегти свою оригінальну матрицю (дисплей). Насамперед Ви повинні розуміти, що на ринку запчастин немає оригінальних дисплеїв. Жодному виробнику не вигідно продавати свої запчастини або взагалі лагодити свої телефони. При заміні дисплейного модуля Ви отримуєте хорошу або погану копію, яка буде відрізнятися від кольору та контрастності. У нашому сервісному центрі ми встановлюємо лише якісні деталі. У цьому телефоні використовується дорога матриця «Amoled», яка передає чіткі та насичені кольори. Тому заміна скла дисплея має таку популярність, і ціна цієї послуги набагато менша, ніж заміна дисплейного модуля в зборі. Але трапляються випадки, коли телефон отримав сильний удар і картинка взагалі перестала показуватися. У такому разі єдине рішення — заміна дисплейного модуля в зборі. При заміні дисплея у зборі ми вибираємо найкращі копії та даємо на них гарантію від 30 днів на роботу та саму деталь. Ознайомитись з цінами на ремонт, а також переглянути відео по заміні скла на Oneplus 3 можна, перейшовши за наведеними посиланнями:

Наш канал на Youtube ← КЛІКАЙ

Коментувати
OnePlus OnePlus-1982 Ремонт OnePlus 3T-0 Ремонт OnePlus 3T в Києві на Героїв Дніпра | Заміна скла ✅ Заміна сенсора ✅ Заміна дисплея ✅ Заміна екрану ✅ Телефонуйте ➨ ☎+38(095) 799 32 94
Ремонт OnePlus 3T Ремонт OnePlus 3T
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 74
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
900 грн.
2700 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
від 250 грн.
350 грн.
350 грн.
650 грн.
1100 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?