Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт iPhone 7

7 покоління смартфонів від компанії Apple стало відкриттям для всіх фанатів бренду. У цій моделі залишився колишній неповторний дизайн і мультифункціональність. Однак, розробники змінили «начинку» девайса, обрамив його в металевий корпус з вологозахистом. Однак, як би творці не намагалися зробити міцний і захищений телефон, людський фактор залишається вирішальним і вже тоді ремонт iPhone 7 може стати неминучим.

Ціна на ремонт Айфон 7 в Києві в Mobitool

Власники замислюються про ремонт Айфона 7 після того, як смартфон впав на підлогу, на нього випадково сіли, упустили в раковину і т. д. Якщо телефон намок, то його слід віддати в сервісний центр якомога швидше, поки «залізо» всередині не окислилося. В іншому випадку ремонт Айфона буде неможливий. Перше, що хвилює власників — це ціна на ремонт iPhone 7. І ми можемо запевнити, що в сервісному центрі Mobitool до даного питання підходять розумно. У нас не просто найвигідніша ціна на ремонт iPhone 7 на Оболоні, а й в усьому Києві. Наші клієнти не переплачують ні за комплектуючі, ні за роботу майстра.

Заміна скла Айфон 7 в Києві

Крім вищевказаного, переваг у нас ще багато:

 • Сервісний центр Mobitool знаходиться недалеко від метро Героїв Дніпра
 • Використовуємо тільки оригінальні запчастини для ремонту техніки.
 • Якщо у Вас немає можливості завезти техніку в майстерню, можна скористатися послугами Нової Пошти.
 • У кожному разі вартість ремонту iPhone 7 в Києві розраховується індивідуально після діагностики неполадок.
 • Проблема з телефоном може полягати не тільки в «залізі», а й в софті.

Майстри нашого сервісу діляться інформацією про найчастіші поломки айфонів, які потрапляють до них в руки. І ось наш топ:

 • Найбільш поширена заміна дисплея або скла. Екран приймає на себе всі негаразди, тому і страждає найбільше.
 • Ремонт камери Айфон 7 потрібен при погіршенні якості фото або неправильному фокусі.
 • У випадках, коли пропадає або погіршується звук потрібна заміна або ремонт динаміків.
 • Заміна сенсора - непросте завдання, але зустрічається часто.
 • При проблемах з зарядкою потрібно замінити контролер живлення, а якщо телефон вимикається або дуже довго заряджається змінюється стара батарея.
 • Механічні дії часто призводять до пошкодження системної плати / шлейфу, що призводить до несправності клавіші Power. У цьому випадку потрібна її заміна.

Попадання вологи

Перше, що робить майстер — це розбирає iPhone 7 для визначення причини неполадок. Після розбитого скла, найчастішою проблемою є потрапляння вологи. Відновленням потрібно зайнятися максимально швидко. Після контакту з вологою у смартфона може вийти з ладу камера, динамік, мікрофон. Потрапляння пилу або вологи в корпус може стати причиною зникнення сигналу сімки.

В яких випадках змінюється скло на Айфон 7?

Розбиті екрани айфонів — це те, про що знають всі власники яблучної продукції. Але не у всіх випадках потрібна саме заміна екрану. Скло разом з дисплеєм — складові екранів. І приблизно 60% всіх ремонтів — це заміна скла iPhone 7. Майстрам необхідні спец. інструменти — сепаратори, які розігрівають екран, щоб можна було відокремити скло. З огляду на, що вартість заміни екрану обходиться дорожче, ніж установка нового скла, не варто засмучуватися, якщо після падіння телефон покрився подряпинами й тріщинами. Тим більше наш майстер швидко виконає роботу.

Коментувати
iPhone iPhone-1787 Ремонт iPhone 7-0 Ремонт iPhone 7 | Оригінальні запчастини 🔧 Послуга термінового ремонту ⚡ Виїзд кур'єра по Києву 🚗 Телефонуйте ⏩ ☎️ + 38 (095) 799 32 94
Ремонт iPhone 7 Ремонт iPhone 7
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 6
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
700 грн.
1300 грн.
800 грн.
250 грн.
550 грн.
350 грн.
600 грн.
350 грн.
550 грн.
350 грн.
550 грн.
550 грн.
550 грн.
350 грн.
750 грн.
150 грн.
550 грн.
450 грн.
350 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?