Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro Max - це найбільша топова модель в лінійці 2021 року від компанії Apple. Цей телефон має найпотужніше залізо та найбільший дисплей. Дисплей цієї моделі підтримує частоту оновлення 120 Гц. Телефон отримав серйозні покращення камери у бік професійного знімання та збільшену місткість акумулятора.

На жаль, навіть найнадійніший і добрий телефон може зламатися і Вам може знадобитися ремонт iPhone 13 Pro Max. В основному всі поломки, з якими до нас зверталися власники iPhone 13 Pro Max, пов'язані з неакуратним поводженням. Найчастіші звернення до нашого сервісного центру це:

  • розбите скло дисплея;
  • повністю розбитий дисплейний модуль;
  • розбите скло задньої кришки;
  • знос акумулятора;
  • погана робота поліфонічного динаміка;
  • погана робота розмовного динаміка та ін.

На жаль, всі вищезгадані поломки не є гарантійними, і виникає питання кому віддати у ремонт iPhone 13 Pro Max у Києві? Для того, щоб отримати якісні ремонтні послуги, Вам потрібно буде звернутися до сервісного центру “Mobitool”, який знаходиться на Оболоні неподалік станції метро Героїв Дніпра. Наш сервісний центр уже багато років проводить ремонт мобільних телефонів iPhone.

Заміна скла

Заміна скла є найпоширенішою послугою у ремонті iPhone 13 Pro Max. Хоча й Apple використовує ударостійке скло, але пряме падіння на тверду поверхню в 99% випадків закінчується розбиттям скла дисплея. Якщо у Вас трапилося таке, то скоріше звертайтесь до нас до сервісного центру “Mobitool”.

Заміну скла iPhone 13 Pro Max можна зробити, якщо дисплей показує без спотворень у зображенні, і сенсор працює по всій площині.

Заміна екрану

У разі сильного механічного впливу екран телефону може перестати показувати картинку або показувати її з візуальними дефектами. В цьому випадку потрібна заміна дисплея iPhone 13 Pro Max.

У сервісному центрі “Mobitool” є дисплеї різної якості, як оригінали, так і хороші копії. На всі запчастини ми надаємо гарантію від 30 днів.

Заміна заднього скла

Задня панель iPhone 13 Pro Max виконана зі скла. Це надає телефону поважного вигляду. Але при падінні з висоти задня скляна панель може тріснути. Користуватися таким телефоном можна, але при експлуатації з розбитою задньою кришкою всередину телефону може потрапити волога і пил, що надалі може вплинути на роботу телефону. Рекомендуємо якнайшвидше звернутися до сервісного центру, для того, щоб зробити заміну заднього скла iPhone 13 Pro Max.

Заміна батареї

При неправильній експлуатації в iPhone 13 Pro Max може вийти з ладу акумулятор. Телефон може почати швидко розряджатися, вимикатися, перезавантажуватися.

Якщо Ви помітили, що Ваш телефон почав швидше розряджатися, скоріше звертайтеся до нас у сервісний центр “Mobitool” ми зробимо професійну заміну батареї iPhone 13 Pro Max.

Чому ремонт краще робити у сервісному центрі “Mobitool”?

Сервісний центр "Mobitool" вже багато років займається професійним ремонтом техніки Apple. У нашій майстерні працюють інженери з багатим досвідом у ремонті мобільних телефонів. У нас завжди є всі необхідні деталі для ремонту. Ми надаємо послуги термінового ремонту та доставки Вашої техніки до сервісного центру. Для іногородніх є можливість відправлення техніки через Нову Пошту.

Звертайтесь до нас за якісним ремонтом мобільної техніки, і ми обов'язково порадуємо Вас.

Коментувати
iPhone iPhone-2250 Ремонт iPhone 13 Pro Max-0 Ремонт iPhone 13 Pro Max у Києві ⭐️ Заміна скла ✅ Заміна дисплея ✅ Заміна задньої кришки корпусу ✅ Телефонуйте ⏩ ☎️ (095) 799 32 94
Ремонт iPhone 13 Pro Max Ремонт iPhone 13 Pro Max
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 52
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
6400 грн.
14800 грн.
12000 грн.
2000 грн.
1900 грн.
від 1000 грн.
від 1000 грн.
від 800 грн.
від 1000 грн.
від 1000 грн.
від 1000 грн.
від 3000 грн.
від 2500 грн.
від 900 грн.
від 150 грн.
від 700 грн.
від 800 грн.
від 1100 грн.
від 1000 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?