Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro має значну міцність та ударостійке скло дисплея. Але навіть найзахищеніший телефон може розбитися під час падіння з висоти. На жаль, механічні пошкодження не є гарантійним випадком. Для того, щоб зробити ремонт iPhone 13 Pro у Києві Вам потрібно звернутися до сервісного центру “Mobitool”.

Заміна скла iPhone 13 Pro

Послуга заміни скла є частим зверненням до нашого сервісного центру. При механічному впливі може статися так, що скло дисплея розіб'ється, а екран показуватиме без спотворень. При розбитому склі можна користуватися телефоном, але є ризик порізатися склом або пошкодити матрицю екрана.

Якщо сталося так, що скло вашого телефону розбилося і Вам потрібен сервісний центр. Ми можемо Вам допомогти у цьому питанні. Звертайтеся до сервісного центру “Mobitool” і ми зробимо якісно ремонт iPhone 13 Pro.

Заміна дисплея iPhone 13 Pro

В основному заміна дисплея потрібна при сильному механічному впливі, коли після удару на екрані телефону з'явилися чорні плями або інші спотворення. У нашому сервісному центрі “Mobitool” завжди є дисплеї для того, щоб швидко зробити ремонт iPhone 13 Pro.

Заміна заднього скла iPhone 13 Pro

Задня частина телефону зроблена зі скла і при падінні є шанс, що воно може розбитися. Якщо у Вас трапилося так що заднє скло корпусу розбилося потрібно якнайшвидше зробити заміну. Заміна заднього скла iPhone 13 Pro здійснюється у сервісному центрі "Mobitool". На нашому складі є запчастини різної якості, як оригінали, так і копії.

Заміна акумулятора iPhone 13 Pro

Внаслідок активної експлуатації псується акумулятор телефону, особливо коли грати в ігри й одночасно заряджати телефон. Після подібної експлуатації мобільний телефон починає швидко, сідає, мимоволі вимикаються та багато іншого. При перших ознаках проблем з акумулятором Вам варто терміново звернутися до сервісного центру “Mobitool” для встановлення нового акумулятора.

Чому варто робити ремонт iPhone 13 Pro у нас?

Ми займаємося ремонтом вже не один рік та навчилися вибирати якісні запчастини. У нашому сервісному центрі працюють виключно професіонали своєї справи. Ми надаємо послугу термінового ремонту та доставку Вашої техніки по Києву. Працюємо по всій Україні через Нову Пошту. На всі роботи та запчастини надаємо повноцінну гарантію.

Звертайтеся до сервісного центру “Mobitool” за якісним та недорогим ремонтом техніки.

Коментувати
iPhone iPhone-2252 Ремонт iPhone 13 Pro-0 Ремонт iPhone 13 Pro в Києві ⭐️ Надаємо професійні послуги ремонту мобільної техніки ✅ Телефонуйте ⏩ ☎️ (095) 799 32 94
Ремонт iPhone 13 Pro Ремонт iPhone 13 Pro
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 82
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
5400 грн.
13900 грн.
12000 грн.
1800 грн.
1900 грн.
від 1000 грн.
від 1000 грн.
від 800 грн.
від 1000 грн.
від 1000 грн.
від 1000 грн.
від 3000 грн.
від 2500 грн.
від 900 грн.
150 грн.
від 700 грн.
від 800 грн.
від 1100 грн.
від 1000 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?