Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт iPhone 13

Новий iPhone 13 став набагато потужнішим і функціональнішим за свого попередника. Компанія Apple наділила цей телефон новим більш продуктивним процесором, чудовим дисплеєм та покращеною камерою. Фото та відео в iPhone 13 насправді на дуже високому рівні навіть при поганому освітленні. Завдяки цьому цей мобільний телефон став дуже популярним відразу після появи.

Буквально відразу після виходу телефону у продаж багатьох людей почав цікавити ремонт iPhone 13. Причина цікавості полягає не у поганому телефоні, а в неакуратній експлуатації. Велика кількість звернень пов'язані з розбитим склом, розбитим дисплеєм та задньою кришкою корпусу. На жаль, всі ці поломки не є гарантійними випадками.

Сервісний центр "Mobitool" займається не гарантійними ремонтами у Києві та по всій Україні.

Заміна скла iPhone 13 окремо від екрану

Скло екрану в iPhone 13 досить міцне, але на жаль воно далеко не завжди витримує сильні механічні дії. Тому заміна скла iPhone 13 – це найпоширеніша послуга в нашому сервісному центрі. Цю послугу можна зробити лише коли дисплей мобільного телефону показує без спотворень та смуг.

Ми використовуємо найпрофесійніше обладнання для того, щоб якісно виробляти ремонт iPhone 13 у Києві.

Заміна дисплея (екрана) iPhone 13

Іноді падіння може бути таким сильним, що екран мобільного телефону може перестати показувати або показувати з графічними спотвореннями. У такому разі ми можемо Вам запропонувати професійну заміну екрана на Айфон 13. Наш сервісний центр використовує запчастини різної якості як оригінальні, так і неоригінальні. Завдяки цьому ми можемо запропонувати Вам прийнятну вартість ремонту.

Заміна заднього скла корпусу iPhone 13

Задня кришка iPhone 13 така ж скляна, як і у попередньої лінійки телефонів Apple. Падіння або сильне натискання може пошкодити заднє скло, і його потрібно буде змінювати. Користуватися телефоном із розбитою задньою кришкою, звичайно, можна, але не рекомендується. У разі використання телефону може потрапити волога, пил або Ви можете поранитися уламком. У сервісному центрі "Mobitool" допоможуть Вам із заміною заднього скла на iPhone 13 і Ваш телефон буде як новий.

Чому варто звернутися до нашого сервісного центру?

Сервісний центр "Mobitool" займається професійним ремонтом техніки Apple у Києві та по всій Україні вже багато років. У нас працюють виключно професіонали своєї справи із досвідом роботи від п'яти років. Ми використовуємо в наших ремонтах запчастини найкращої якості. Надаємо послугу доставки кур'єром по Києву та через Нову пошту по всій Україні. У нашому сервісному центрі є чесні та доступні ціни. Ми надаємо повноцінну гарантію на роботу та саму запчастину від 30-ти днів.

Звертайтеся до сервісного центру “Мобітул” і ми обов'язково полагодимо Ваш телефон.

Коментувати
iPhone iPhone-2254 Ремонт iPhone 13-0 Ремонт iPhone 13 в Києві ⭐️ Професійна заміна скла окремо від екрану з гарантією ✅ Телефонуйте ⏩ ☎️ (095) 799 32 94
Ремонт iPhone 13 Ремонт iPhone 13
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 93
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
3400 грн.
10000 грн.
5750 грн.
1400 грн.
1900 грн.
від 1000 грн.
від 1000 грн.
від 800 грн.
від 800 грн.
від 1000 грн.
від 1000 грн.
від 3300 грн.
від 2500 грн.
від 900 грн.
від 150 грн.
від 700 грн.
від 800 грн.
від 1100 грн.
від 1000 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?