Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Ремонт iPhone XS Max

Як і щороку, компанія Apple дивує нас. У 2018 році було представлено цілих три чудові телефони. Однією з них була модель iPhone XS Max. Телефон отримав хорошу продуктивність, особливі функції та як завжди чудовий дизайн. Завдяки цим якостям телефон почали активно розкуповувати. Модель iPhone XS Max сміливо можна назвати вдалою та надійною, але на жаль навіть найнадійніший телефон може зламатися. Про причини поломок iPhone XS Max ми розповімо нижче.

Причини поломок iPhone XS Max

Основною причиною більшості поломок телефону є необережне використання. Найчастіше при зверненні до нашого сервісного центру потрібні такі ремонти:

  • заміна скла;
  • заміна дисплея;
  • заміна акумулятора;
  • заміна заднього скла корпусу;
  • чищення від вологи;
  • перепрошивка та багато іншого.

Всі перераховані вище ремонти в нашому сервісному центрі проводяться максимально швидко і з гарантією.

Заміна скла

Цей ремонт найвибагливіший у нашому сервісному центрі. Зробити заміну скла окремо від оригінального екрана можна тільки в тому випадку, якщо екран показує без спотворень і сенсор працює по всій площині. Цей ремонт проводиться в умовах максимально наближених до заводських. Ми виконуємо заміну скла у спеціальному обладнанні, яке не дозволяє потрапити пилу при склейці. Після заміни скла в нашому сервісному центрі Ви не помітите різницю між Вашим телефоном і телефоном з вітрини магазину.

Заміна дисплея (екрана)

Іноді після сильного падіння екран мобільного телефону може перестати показувати взагалі або показувати зі спотвореннями, такими як:

  • чорні плями;
  • різнокольорові смуги;
  • часткова втрата зображення;
  • різного роду графічні спотворення.

Всі перераховані вище поломки свідчать про втрату працездатності дисплейного модуля. У нашому сервісному центрі ми можемо зробити заміну дисплея на новий з гарантією на роботу та саму запчастину. При такому ремонті ми надаємо вибір, можна встановити як оригінальний дисплей, так і дисплей копію гарної якості.

Чому варто звернутися до нашого сервісного центру?

У сервісному центрі "Mobitool" працюють професійні інженери, які виробляють ремонт телефонів вже багато років. У нас є власний склад, який дозволяє нам проводити термінові ремонти. Ми надаємо підмінний фонд під час ремонту Вашого телефону. Здійснюємо доставку телефону по Києву за Вас за допомогою кур'єрів. Виробляємо ремонти по всій Україні через Нову Пошту.

Звертайтеся швидше до нас до сервісного центру “Мобітул” за якісним та недорогим ремонтом.

Коментувати
iPhone iPhone-2107 Ремонт iPhone XS Max-0 Ремонт iPhone XS Max у Києві | Якісна заміна скла окремо від оригінального дисплея (екрана) ✅ Телефонуйте ➨ ☎+38(095) 799 32 94
Ремонт iPhone XS Max Ремонт iPhone XS Max
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 51
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
1600 грн.
5300 грн.
3150 грн.
1250 грн.
850 грн.
700 грн.
600 грн.
600 грн.
700 грн.
600 грн.
500 грн.
2000 грн.
1800 грн.
1000 грн.
від 150 грн.
від 500 грн.
500 грн.
650 грн.
800 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можна змінити розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом із вартістю роботи?
❎Чи надається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» чи «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам «Новою Поштою», і які гарантії що вона повернеться?