Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Заміна скла на Huawei Mate 20 окремо від оригінального дисплея

Заміна скла на телефоні Huawei Mate 20 в сервісному центрі "Mobitool" проводиться за допомогою найновішого обладнання, а процес максимально наближений до заводського. Всі наші інженери - це кваліфіковані працівники з великим досвідом в роботі по заміні скла окремо від оригінального екрана. Дану процедуру можна провести в тому випадку, коли після падіння Ваш оригінальний дисплей показує без спотворень і сенсор працює по всій площині екрану. Для того, щоб зробити цей ремонт, Вам потрібно звернутися в наш сервісний центр "Mobitool". Якщо у Вас немає можливості відвідати наш сервісний центр особисто, ми можемо надати доставку Вашої техніки або кур'єром по Києву, або "Новою Поштою" по всій Україні.

Заміна дисплея Хуавей Мейт 20. Як зрозуміти що потрібно міняти дисплейний модуль?

При сильному падінні або прямому ударові є ймовірність пошкодити не тільки скло, але і матрицю дисплея. Дисплей - це та запчастина, яка передає зображення.

Ознаки ушкодження дисплея:

  • Зображення не з'являється, але сенсор працює;
  • Чорні плями на робочій області дисплея;
  • Різноколірні смуги;
  • Спонтанне миготіння зображення;

Якщо Ви помітили, що у Вашого телефону є симптоми, описані в списку вище, то ми рекомендуємо максимально швидко звернутися в наш сервісний центр. Для усунення даної поломки ми можемо запропонувати Вам деталі різної якості. На наших складах присутні оригінальні дисплеї, дисплеї копії, і б/в екрани. На всі запчастини та саму роботу по установці, ми надаємо гарантію від 30-ти днів.

Як замінити скло або дисплей на телефон Huawei Mate 20?

Для того, щоб зробити ремонт по заміні скла окремо від оригінального екрана або дисплея, вам достатньо звернутися на відділення нашого сервісного центру "Mobitool" на Оболоні за адресою вул. Героїв Дніпра 34. Адміністратор надасть відповіді на всі Ваші питання в плані ремонту. Також без особливих зусиль в пару кліків Ви можете записатися на ремонт прямо на нашому сайті. Якщо з якихось причин Ви не можете відвідати наш сервісний центр - ми можемо надати вам виїзд нашого кур'єра на Вашу адресу в Києві. Для клієнтів, які проживають не в столиці, доступна доставка кур'єрською службою "Нова Пошта".

Реквізити для відправки по Новій Пошті

Коментувати
Huawei Huawei-2094 Ремонт Huawei Mate 20-0 Ремонт Хуавей Мейт 20 Героїв Дніпра | Якісна і професійна заміна скла окремо від екрана✅ Телефонуйте ➨ ☎+38(095) 799 32 94
Ремонт Huawei Mate 20 Ремонт Huawei Mate 20
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 67
Виберіть послугу: прорахунок
*0 грн.
1300 грн.
4900 грн.
від 550 грн.
850 грн.
від 350 грн.
від 350 грн.
від 350 грн.
від 450 грн.
від 450 грн.
від 350 грн.
від 650 грн.
від 450 грн.
від 350 грн.
від 350 грн.
від 350 грн.
від 450 грн.
від 450 грн.
від 350 грн.
від 550 грн.

Часто задавані питання (FAQ)

❎Чи можливо поміняти розбите скло окремо від дисплея?
❎Ціна вказана разом з вартістю роботи?
❎Чи дається гарантія на ремонт?
❎Якої якості запчастини «оригінал» або «копія»?
❎Чи можна відправити техніку нам по «Новій Пошті», і які гарантії що вона повернеться?