Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Заміна скла Meizu M5 Note

Заміна скла Meizu M5 Note знадобиться власникам цього чудового смартфона, які не змогли захистити мобільний пристрій від механічних пошкоджень.

Цей вид ремонту актуальний у наступних випадках:

  • Дисплей показується без дефектів, сенсор працює (частково або повністю), розбите лише скло;
  • Все ціле, але є самовільні спрацювання або неактивні області тачскріна;
  • Невеликі зжовтіння зображення, але картинка без чорних плям і смуг.

Як бачимо, головною вимогою є відсутність пошкоджень матриці дисплея. Решта не має значення, оскільки на Meizu M5 Note замінюється сенсорне скло, яке відповідає не тільки за захист, але й за реакцію на дотики.

Процедура заміни скла досить складна і не кожен сервіс береться за це. У цій статті показано процес заміни скла на смартфоні Meizu M5 Note в сервісному центрі Mobitool.

Розбирання пристрою

Перш за все, відкручуємо нижні гвинти й знімаємо задню кришку. Щоб дістатися до шлейфів сенсора та дисплея, необхідно демонтувати головну плату. Це нескладно, достатньо зняти пластиковий екран, одночасно відкрутивши всі гвинти. Нижню плату та кнопку "Home" також потрібно зняти. Надалі це спростить роботу з дисплейним модулем.

Заміна скла Meizu M5 Note у Києві

Відклеювання дисплейного модуля

Це один з найважливіших моментів у цьому ремонті. Відклеїти дисплейний модуль від рамки, не пошкодивши матрицю, дуже складно. Адже завод-виробник докладає великі зусилля, щоб смартфон не розпадався і служив довго. Заміна скла Meizu M5 Note не передбачена компанією. Спочатку рівномірно нагріваємо дисплейний модуль на сепараторі, щоб зробити заводське склеювання більш гнучким. Потім спеціальним лезом і допоміжними плівками зрізаємо це склеювання, тим самим відокремлюючи матрицю від рамки.

Заміна скла Meizu M5 Note на Оболоні

Перевірка дисплея

Майстер проводить візуальний огляд дисплея (матриці) на можливі вибиті пікселі або різного роду плями.

Заміна скла Meizu M5 Note на Героїв Дніпра

Розшарування дисплейного модуля

Використовується вакуумний сепаратор та молібденовий дріт. Сепаратор виконує функцію нагрівання та фіксації модуля. Вакуумна фіксація набагато зручніша за механічну і дозволяє вільно працювати, не торкаючись фіксаторів. Молібденовий дріт достатньо тонкий і міцний, щоб зрізати скло, не пошкоджуючи матрицю.

Заміна скла Мейзу М5 Нот

Дисплей та сенсорне скло

Заміна сенсора Meizu M5 Note

Встановлення сенсорного скла

Очистили дисплей та навісним монтажем перевіряємо нове сенсорне скло.

Заміна сенсора Meizu M5 Note у Києві

На новий тачскрін потрібно нанести сухий клей - OCA плівку. Це ідеально прозора клеюча речовина у вигляді липкої плівки. Просто так її прикласти не вийде. З метою уникнення потрапляння пилу робота проводиться у спеціальній антипиловій камері. Для ідеального нанесення використовуємо вакуумний ламінатор.

Заміна сенсора Meizu M5 Note на Оболоні

Знімаємо захисні плівки і накладаємо сенсорне скло на дисплей. Клей почне виконувати свою функцію, але цього недостатньо. Без додаткових дій залишаться повітряні бульбашки. Щоб уникнути цього, процес продовжується у спеціальній машині. Вона поєднує в собі вакуумний прес і барокамеру.

Заміна сенсора Meizu M5 Note на Героїв Дніпра Заміна тачскріну Meizu M5 Note

Через 10 хвилин:

Заміна тачскріна Meizu M5 Note у Києві

Підключаємо компонент монтажем та перевіряємо на наявність дефектів (рідко, але бувають випадки, коли дисплей не витримує процедуру).

Заміна тачскріну Meizu M5 Note на Оболоні

Для встановлення запчастини в рамку використовуємо двосторонній скотч та силіконовий клей T7000.

Через 30 хвилин клей висихає і смартфон збираємо знову.

Заміна тачскріну Meizu M5 Note на Героїв Дніпра

Якщо вас цікавить заміна скла на Meizu M5 Note, звертайтеся до нашого сервісного центру. Ми проведемо якісний ремонт у найкоротші терміни та з гарантією на виконану роботу. Якщо ви не маєте можливості особисто принести телефон на ремонт, ви можете скористатися послугами Нової Пошти.

Коментувати
Заміна скла Meizu M5 Note
Заміна скла Meizu M5 Note
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 49