Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Заміна дисплея Xiaomi Mi A3

Найпоширенішою проблемою, з якою клієнти звертаються в сервісні центри, є розбите скло екрана. Не має значення, чи це закалене, сапфірове скло або скло Gorilla Cover Glass. Усе піддається пошкодженням, оскільки екрани в телефонах виготовляються зі скла - крихкого матеріалу. При падінні телефону, як і бутерброд, падає екраном вниз.

Заміна дисплейного модуля на Xiaomi: причини несправностей

Модель телефона Xiaomi Mi A3 відомого китайського бренду широко популярна. Це значною мірою завдяки безрамковому дизайну та AMOLED-матриці дисплея. Проте саме ця функція смартфона Xiaomi є його слабкою точкою. Рідше, але все ж звертаються в майстерню Mobitool з поломкою основної/фронтальної камери, розмовного динаміка або динаміка дзвінка (поліфонічного динаміка). І причиною цього також є механічні пошкодження.

Заміна дисплея Xiaomi Mi A3 у Києві

Коли потрібна заміна дисплея Xiaomi Mi A3?

  • Подряпини на склі.
  • Поява плям.
  • Тачскрін не реагує на дотики.
  • Проблема в роботі матриці дисплея.

Тріснув екран на Xiaomi

Основною причиною заміни скла є поява тріщин після удару. Після подібного випадку є два можливі розвитки подій: або пристрій перестає нормально працювати й живе своїм життям, або сенсорний екран продовжує реагувати на дотики, зображення відображаються без поломаних пікселів і плям. Все гаразд, окрім непрезентабельного зовнішнього вигляду.

У першому випадку може знадобитися заміна дисплейного модуля цілком (скло, тачскрін і матриця). Модель Xiaomi Mi A3 оснащена дисплеєм типу AMOLED, який сам по собі коштує немало. Це вплине і на вартість роботи. Детальнішу інформацію можна отримати в сервісному центрі. Після діагностики ви дізнаєтеся конечну ціну ремонту та терміни виконання послуги.

Якщо проблема полягає лише у появі тріщин, подряпин або відколів, то все можна вирішити шляхом заміни скла, в сервісному центрі Mobitool гарантовано здійснюється заміна на оригінальне скло.

Поява плям на екрані

Дисплеї AMOLED мають свої переваги порівняно з IPS, серед яких невелика товщина, високий контраст і економне споживання енергії. Однак навіть найменші порушення в шарах дисплея, викликані ударом або природним вигоранням світлодіодів (внаслідок впливу сонячних променів або зносу), можуть спричинити появу плям на екрані. У такій ситуації найбільш доцільним варіантом буде заміна дисплейного модуля Xiaomi.

Відсутня реакція на натискання

Навіть без видимих пошкоджень, робота сенсорного екрана може бути некоректною. Це може включати відсутність реакції тачскріна в певній частині екрана або активацію не в тій точці натискання. Причиною такого розриву може бути падіння телефона, відклеювання шлейфа від скла, поява сколу тощо. Незалежно від причини, є лише одне рішення - повна заміна дисплея (разом з тачскріном) на Xiaomi Mi A3.

Ознаки і причини несправності матриці дисплея

Які ознаки неполадки матриці? Зображення є, але видно його лише на світлі. Також частково або повністю відсутнє підсвічування дисплея, але ввімкнення може активувати сенсорні кнопки.

Основні причини поломки матриці

  • Біті пікселі, кольорові смуги/плями, спотворене зображення, знижена контрастність або просто чорний екран. Це може статися навіть без падіння Xiaomi Mi A3, а просто внаслідок надмірного тиску на смартфон у кишені.
  • Потрапляння вологи є причиною спотворення або некоректної передачі кольорів. Це можна виправити шляхом очищення елементів на шлейфі або повної заміни дисплея.

Проте модуль AMOLED, що встановлений на багато пристроїв Xiaomi, має досить крихку матрицю, яку легко пошкодити ще до того, як до неї можна буде дістатися майстру. Тому ремонт Xiaomi Mi A3 не завжди є можливим.

Заміна та ремонт дисплейного модуля для смартфонів Xiaomi у Mobitool

Головна відмінність сервісного центру Mobitool - можливість одразу дізнатися вартість заміни запчастин/чистки/ремонту/прошивки тощо. На сайті представлені моделі смартфонів, з якими працюють майстри. Вам потрібно просто обрати потрібну модель, потім послугу та залишити свій номер у заявці, щоб фахівець майстерні міг зв'язатися для подальшого обговорення деталей. Якщо у вас немає часу на поїздку в сервіс, просто надішліть свій гаджет Новою Поштою. До речі, його також можна забрати після ремонту через Нову Пошту.

У Mobitool гарантований якісний ремонт смартфонів будь-якої складності — від переклейки тріснутої скла до заміни несправного мікрофона, мікросхеми контролера живлення, процесора материнської плати, перепрошивки флеш-пам'яті та інших послуг. І оригінальні комплектуючі для смартфонів Xiaomi завжди є в наявності.

Коментувати
Замена дисплея Xiaomi Mi A3
Замена дисплея Xiaomi Mi A3
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 1