Графік роботи:
Пн.-Пт 10.00 - 18.00
Наша адреса: вул. Героїв Дніпра, 34
ТЦ Solaris, підвал
Героїв Дніпра
Меню

Розблокування Самсунг А8

Розблокування Самсунг А8 виконується професійними інженерами сервісного центру "Mobitool" за допомогою спеціального обладнання за оптимальною ціною в Києві. Після виконання нашої роботи з розблокування, з пристрою будуть видалені абсолютно всі налаштування, дані, паролі, облікові записи, які були на вашому пристрої. Після ремонту ви зможете знову продовжувати користуватися улюбленим телефоном.

Які можуть бути варіанти блокування телефону Samsung?

У сучасному мобільному телефоні існує багато різних варіантів блокування.

Перелік можливих блокувань мобільного телефону:

 • за допомогою PIN-коду;
 • встановлення графічного пароля;
 • відбитком пальця;
 • система захисту з розпізнаванням особи;
 • захисний акаунт Google FRP (Factory Reset Protection);
 • блокування за допомогою стороннього програмного забезпечення для захисту даних.

Усе це придумано виключно для захисту вашого пристрою, а не для ускладнення життя. Блокування мобільного телефону необхідне для захисту ваших особистих даних: фотографій, переписок, електронних листів тощо. Але іноді виникає ситуація, коли ми забуваємо пароль або графічний ключ, або після скидання налаштувань пристрій вимагає певний обліковий запис. Не потрібно панікувати, засмучуватися, шукати відео зі зняттям паролів або намагатися виправити щось самостійно. Люди, які не мають компетенції в цьому питанні, можуть завдати шкоди пристрою, тим самим збільшивши вартість ремонту для професіоналів. Найнадійніша порада в цій ситуації - звернутися до співробітників сервісного центру "Mobitool", розблокування самсунг А8 для нас не проблема.

Розблокування Samsung A8 Київ

Коли потрібна розлочка Samsung A8

 • Після скидання налаштувань або оновлення, пристрій просить Вас увійти до облікового запису Google, який Ви вводили дуже давно і не пам'ятаєте.
 • Забули графічний ключ.
 • Забули цифровий пароль.
 • Забули пароль від облікового запису Samsung.
 • Поставили пароль на програму та забули його.

Чому варто звернутися до сервісного центру для розблокування телефона? У цьому ремонті ми використовуємо дороговартісне професійне обладнання для розблокування та зняття паролів і графічних ключів. Завдяки цьому ми можемо контролювати процес розблокування, робити резервні копії вже встановленого програмного забезпечення. Не менш важлива причина звернутися до нас - це досвід, який мають інженери з розблокування. Ми щоденно розблоковуємо безліч моделей телефонів Samsung і знаємо багато нюансів, тому розблокування Самсунг А8 у нас дає вам гарантію якості та успіху.

Коментувати
Розблокування Самсунг А8
Розблокування Самсунг А8
Оцінка 5 , тих, хто проголосував 41